OOM23 29. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 55. PZLA Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 7-9 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-09 15:33:51
Kwjm 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2023-07-07
DZIEŃ 2
2023-07-08
DZIEŃ 3
2023-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

08:30  10000 m chód M  [s]
09:00  Trójskok M  [Gr. A]
09:00  Trójskok M  [Gr. B]
09:50  110 m pł M(10bój)  [s]
10:00  Trójskok K  [Gr. A]
10:00  Trójskok K  [Gr. B]
10:45  100 m pł K(7bój)  [s]
10:50  Dysk M(10bój)  [Gr. A]
11:45  Wzwyż K(7bój)  [Gr. A]
11:45  Wzwyż K(7bój)  [Gr. B]
11:50  200 m K  [el]
12:10  200 m M  [el]
12:20  Dysk K (1)  [Gr. A]
13:10  Dysk K (1)  [Gr. B]
13:10  Tyczka M(10bój)  [Gr. A]
13:10  Tyczka M(10bój)  [Gr. B]
14:00  Dysk M (1.5)  [Gr. A]
14:10  Kula K(7bój)  [Gr. A]
14:10  Kula K(7bój)  [Gr. B]
15:00  Dysk M (1.5)  [Gr. B]
15:00  Wzwyż K  [Gr. A]
15:00  Wzwyż K  [Gr. B]
16:15  Młot K (3)  [F]
16:30  400 m pł K  [F B]
16:35  W dal K  [F]
16:40  400 m pł K  [F A]
16:50  400 m pł M (83.8)  [F B]
17:00  400 m pł M (83.8)  [F A]
17:05  Kula K (3)  [F]
17:10  Wzwyż M  [F]
17:15  200 m K(7bój)  [s]
17:35  Tyczka K  [F]
17:35  Oszczep M(10bój)  [Gr. A]
17:50  400 m K  [F B]
18:00  400 m M  [F B]
18:10  400 m K  [F A]
18:20  400 m M  [F A]
18:25  W dal M  [F]
18:40  2000 m prz. M  [s]
18:55  Kula M (5)  [F]
19:10  5000 m chód K  [s]
19:15  Młot M (5)  [F]
19:45  3000 m K  [s]
20:05  1500 m M(10bój)  [s]
20:20  Dziesięciobój M U18 
20:30  4x100 m K  [s]
20:40  4x100 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U18) 1.96 WEAVERS Charmaine RSA Bloemfontein (RSA) 1981-04-04
RŚ (U18) 1.96 TURCHAK Olga URS Donetsk (URS) 1984-09-07
RŚ (U18) 1.96 PATTERSON Eleanor AUS Townsville (AUS) 2013-12-07
RŚ (U18) 1.96 CUNNINGHAM Vashti USA Edmonton (CAN) 2015-08-01
RŚ (U18) 1.96(i) MAHUCHIKH Yaroslava UKR Minsk (BLR) 2018-12-22
RŚ (U18) 1.96 TOPIĆ Angelina SRB Kruševac (SRB) 2022-06-26
RP (U18) 1.87 KSOK Anna AZS-AWF Wrocław Białystok 2000-08-27
Minimum do finału: 1.62 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-09 15:33:51
Wzwyż K - Gr. B Planowany START: 2023-07-08 15:00 ZAKOŃCZENIE: 15:42:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj 1.40 1.45 1.50 1.54 1.58 wynik inf punkty rank
1 2 23 PIERZCHALSKA Katarzyna 2006-04-27 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) - - - o o 1.58 q 1
1 3 233 ANDRZEJCZAK Martyna 2007-01-11 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) - - o o o 1.58 q 1
1 6 194 WOLA Mathilde 2007-07-08 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) - - o o o 1.58 q 1
1 8 389 BARANOWSKA Nina 2006-05-18 WKS Wawel Kraków (MA) - - - o o 1.58 q 1
1 12 314 DOBKOWSKA Aleksandra 2006-05-16 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka (MZ) - - - o o 1.58 q 1
6 5 777 ZALEWSKA Katarzyna 2007-11-16 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) o o o o xxx 1.54 q PB 11
7 9 737 NELKA Melania 2007-11-17 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) - xxo o xo xxx 1.54 3 15
8 1 267 GAŁAJ Sandra 2007-06-07 UKS Dziewiątka Kutno (LD) o o xo xxo xxx 1.54 PB 2 17
9 11 599 KRZESAK Patrycja 2007-01-04 MKS Żywiec (SL) o o o xxx 1.50 2 18
10 7 248 MAKÓWKA Natalia 2006-08-03 MUKS Park Zduńska Wola (LD) - o xo xxx 1.50 2 19
11 4 584 RADZEWICZ Julia 2006-09-01 GKS Piast Gliwice (SL) o o xxo xxx 1.50 21
12 10 601 CIEŚLA Maja 2007-03-07 MKS-MOS Katowice (SL) o o xxx 1.45 22
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 KOKOT Katarzyna 04 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1.80
2 PIĘDZIAK Julia 04 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 1.74
3 TWARDOWSKA Emilia 05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1.72
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Bielsko-Biała)
1 SŁODZIŃSKA Maja 06 UKS OSoT Szczecin 1.76
2 PATEJUK Milena 06 AML Słupsk 1.73
3 TWARDOWSKA Emilia 05 AML Słupsk 1.73
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0274751 s. | Mem: 1.25 megabytes