OOM23 29. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 55. PZLA Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 7-9 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-07 18:29:20
WMwjm 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2023-07-07
DZIEŃ 2
2023-07-08
DZIEŃ 3
2023-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

10:15  Młot K (3)  [Gr. A]
10:15  W dal K  [Gr. A]
10:15  W dal K  [Gr. B]
11:00  100 m M(10bój)  [s]
11:15  Młot K (3)  [Gr. B]
11:35  400 m pł K  [el]
11:50  W dal M(10bój)  [Gr. A]
11:50  W dal M(10bój)  [Gr. B]
12:07  400 m pł M (83.8)  [el]
12:15  Młot M (5)  [Gr. A]
12:40  400 m K  [el]
13:00  W dal M  [Gr. A]
13:00  W dal M  [Gr. B]
13:02  400 m M  [el]
13:10  Kula M(10bój)  [Gr. A]
13:10  Kula M(10bój)  [Gr. B]
13:14  Młot M (5)  [Gr. B]
13:30  400 m K (PK)  [s]
13:45  400 m M (PK)  [s]
14:05  100 m K (PK)  [s]
14:05  Wzwyż M  [Gr. A]
14:05  Wzwyż M  [Gr. B]
14:20  100 m M (PK)  [s]
15:00  Oszczep K (500)  [Gr. A]
15:45  Oszczep K (500)  [Gr. B]
16:00  Wzwyż M(10bój)  [Gr. A]
16:00  Wzwyż M(10bój)  [Gr. B]
16:00  100 m K  [el]
16:25  800 m K  [el]
16:55  800 m M  [el]
17:00  Oszczep M (700)  [Gr. A]
17:15  Kula K (3)  [Gr. A]
17:30  100 m K  [F B]
17:35  100 m K  [F A]
17:45  100 m M  [el]
18:00  Oszczep M (700)  [Gr. B]
18:10  1500 m M  [s]
18:15  Kula M (5)  [Gr. A]
18:30  1500 m K  [s]
18:40  Tyczka K  [Gr. A]
18:40  Tyczka K  [Gr. B]
18:55  100 m M  [F B]
19:00  100 m M  [F A]
19:10  1500 m prz K  [s]
19:25  400 m M(10bój)  [s]
19:45  3000 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U18) 2.33 SOTOMAYOR Javier CUB La Habana (CUB) 1984-05-19
RP (U18) 2.26 BEDNAREK Sylwester RKS Łódź Warszawa 2006-06-18
 
 Gr. A  Gr. B  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-07 18:29:20
Wzwyż M(10bój) - Gr. B Planowany START: 2023-07-07 16:00 ZAKOŃCZENIE: 17:29:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj 1.32 1.35 1.38 1.41 1.44 1.47 1.50 1.53 1.56 1.59 1.62 1.65 1.68 1.71 1.74 1.77 wynik inf punkty rank
1 4 33 BAŁDYGA Sebastian 2006-06-05 MKS Osa Zgorzelec (DS) - - - - o o o o o xo o o xo o xxo xxx 1.74 PB 577 9
2 10 294 LEBIEDZIŃSKI Gabriel 2007-11-06 KS AZS AWF Warszawa (MZ) - - - - xo o - o o o xo xo xxx 1.65 PB 504 12
3 9 878 SZOSTAK Mikołaj 2006-08-08 UKS OSoT Szczecin (ZP) - - - - o - o o o o o xxx 1.62 PB 480 13
4 6 876 MAĆKOWIAK Joachim 2006-03-28 UKS OSoT Szczecin (ZP) - - o xo xo xo xo o xo xxx 1.56 PB 434 15
5 11 789 KUBACZYK Maksymilian 2007-08-12 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) - - - o o xo o o xxx 1.53 PB 411 16
6 7 756 JANKOWSKI Alan 2006-07-25 PZS Gontyniec Chodzież (WP) - - - o o o o xo xxx 1.53 411 17
7 8 788 KRAMSKI Norbert 2007-03-13 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) - - - xxo o o o xo xxx 1.53 PB 411 18
8 3 858 HOZER-KOĆMIEL Anton 2007-10-04 STS Pomerania Szczecin (ZP) - - o o o xxo xo xxx 1.50 389 19
9 2 791 LORENC Łukasz 2007-03-28 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) - - - o o xxo xxx 1.47 367 20
10 5 721 SKRZYNECKI Kacper 2006-02-14 LKLA Krokus Astromal Leszno (WP) - o o xo xxo xxx 1.44 PB 345 21
11 1 38 ONYSZKO Kacper 2007-11-17 MKS Osa Zgorzelec (DS) o xxx 1.32 263 22
   
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0290298 s. | Mem: 1.25 megabytes