OOM23 29. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 55. PZLA Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 7-9 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-08 19:05:08
Mwjm 2 1 2
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2023-07-07
DZIEŃ 2
2023-07-08
DZIEŃ 3
2023-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

10:15  Młot K (3)  [Gr. A]
10:15  W dal K  [Gr. A]
10:15  W dal K  [Gr. B]
11:00  100 m M(10bój)  [s]
11:15  Młot K (3)  [Gr. B]
11:35  400 m pł K  [el]
11:50  W dal M(10bój)  [Gr. A]
11:50  W dal M(10bój)  [Gr. B]
12:07  400 m pł M (83.8)  [el]
12:15  Młot M (5)  [Gr. A]
12:40  400 m K  [el]
13:00  W dal M  [Gr. A]
13:00  W dal M  [Gr. B]
13:02  400 m M  [el]
13:10  Kula M(10bój)  [Gr. A]
13:10  Kula M(10bój)  [Gr. B]
13:14  Młot M (5)  [Gr. B]
13:30  400 m K (PK)  [s]
13:45  400 m M (PK)  [s]
14:05  100 m K (PK)  [s]
14:05  Wzwyż M  [Gr. A]
14:05  Wzwyż M  [Gr. B]
14:20  100 m M (PK)  [s]
15:00  Oszczep K (500)  [Gr. A]
15:45  Oszczep K (500)  [Gr. B]
16:00  Wzwyż M(10bój)  [Gr. A]
16:00  Wzwyż M(10bój)  [Gr. B]
16:00  100 m K  [el]
16:25  800 m K  [el]
16:55  800 m M  [el]
17:00  Oszczep M (700)  [Gr. A]
17:15  Kula K (3)  [Gr. A]
17:30  100 m K  [F B]
17:35  100 m K  [F A]
17:45  100 m M  [el]
18:00  Oszczep M (700)  [Gr. B]
18:10  1500 m M  [s]
18:15  Kula M (5)  [Gr. A]
18:30  1500 m K  [s]
18:40  Tyczka K  [Gr. A]
18:40  Tyczka K  [Gr. B]
18:55  100 m M  [F B]
19:00  100 m M  [F A]
19:10  1500 m prz K  [s]
19:25  400 m M(10bój)  [s]
19:45  3000 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U18) 2.33 SOTOMAYOR Javier CUB La Habana (CUB) 1984-05-19
RP (U18) 2.26 BEDNAREK Sylwester RKS Łódź Warszawa 2006-06-18
Minimum do finału: 1.87 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-08 19:05:08
Wzwyż M Planowany START: 2023-07-07 14:05 ZAKOŃCZENIE: 15:10:00
msc lp grupa nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj 1.65 1.70 1.75 1.79 1.83 wynik inf punkty rank
1 1 1 235 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał 2007-07-31 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) - - - - o 1.83 q 1
1 3 1 252 ANTOSIAK Sebastian 2006-07-12 RKS Łódź (LD) - - - - o 1.83 q 1
1 11 1 570 KLUCZNY Alan 2006-03-08 CKS Budowlani Częstochowa (SL) - - o o o 1.83 q 1
4 5 1 787 JĄDER Wiktor 2007-07-24 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) - o o xo xo 1.83 q SB 8
5 7 1 840 KUSZKO Jakub 2007-11-14 MKL Szczecin (ZP) o xo xxo xxo xo 1.83 q PB 9
6 8 1 452 ZIARNO Bartłomiej 2007-12-09 KKL Stal Stalowa Wola (PK) - o o o xxx 1.79 q PB 10
7 9 1 448 SZWEDO Patryk 2007-02-08 KKL Stal Stalowa Wola (PK) - o xo xxo xxx 1.79 3 13
8 6 1 408 STEFANEK Kuba 2006-06-11 LUKS Namysłów (OP) o xo xo xxx 1.75 =SB 2 17
9 2 1 213 KARCZEWSKI Dylan 2006-04-14 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) o o xxo xxx 1.75 PB 2 18
10 4 1 232 ZUCHNIEWICZ Dorian 2007-03-22 MKLA Łęczyca (LD) o xxo xxx 1.70 =PB 21
10 1 874 BARTOSZEWICZ Hubert 2007-01-17 UKS OSoT Szczecin (ZP) DNS

1 5 2 465 PANYŁO Patryk 2006-12-16 UKS Tempo 5 Przemyśl (PK) - - o o o 1.83 q 1
1 8 2 147 MIELNICZUK Jan 2007-06-24 AZS UMCS Lublin (LU) - o o o o 1.83 q 1
3 4 2 40 REBEJKO Mateusz 2006-07-04 MKS Osa Zgorzelec (DS) - o xo o o 1.83 q 6
4 2 2 751 GAŃSKI Jan 2006-08-27 PLKS Gwda Piła (WP) - o o o xo 1.83 q 7
5 3 2 411 HARZ Tomasz 2007-04-01 MMKS Kędzierzyn-Koźle (OP) o o o o xxx 1.79 q 10
5 6 2 865 STAŃCZYK Franciszek 2006-08-21 STS Pomerania Szczecin (ZP) - o o o - 1.79 q PB 10
7 12 2 836 DOŁGOPOŁ Axel 2006-03-02 MKL Szczecin (ZP) o o xo xxo xxx 1.79 PB 3 13
8 7 2 231 PAWŁOWSKI Szymon 2006-03-12 MKLA Łęczyca (LD) o o o xxx 1.75 3 15
9 9 2 648 DZIAŁO Michał 2007-06-06 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała (SL) o o xo xxx 1.75 =PB 3 16
10 1 2 382 TRACZYK Radosław 2006-06-30 UKS Romer Rabka-Zdrój (MA) o xo xxx 1.70 2 19
10 10 2 130 MIELCZAREK Bartosz 2006-05-11 MKL Toruń (KP) o xo xxx 1.70 2 19
12 11 2 261 KOPER Piotr 2007-05-10 UKS Błyskawica Domaniewice (LD) xxo xxo xxx 1.70 =SB 22
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 JAROSZKIEWICZ Piotr 04 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2.08
2 MAŁEK Kewin 05 AML Słupsk 2.06
3 KONOPKO Piotr 04 LUKS Hańcza Suwałki 2.04
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Bielsko-Biała)
1 WALECKI Jakub 05 WLKS Nowe Iganie 2.07
2 KRASOWSKI Jakub 05 KKL Stal Stalowa Wola 2.00
3 ANTOSIAK Sebastian 06 MKLA Łęczyca 1.96
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0318539 s. | Mem: 1.25 megabytes