OOM23 29. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 55. PZLA Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 7-9 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-08 16:20:43
WMtjm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2023-07-07
DZIEŃ 2
2023-07-08
DZIEŃ 3
2023-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

08:30  10000 m chód M  [s]
09:00  Trójskok M  [Gr. A]
09:00  Trójskok M  [Gr. B]
09:50  110 m pł M(10bój)  [s]
10:00  Trójskok K  [Gr. A]
10:00  Trójskok K  [Gr. B]
10:45  100 m pł K(7bój)  [s]
10:50  Dysk M(10bój)  [Gr. A]
11:45  Wzwyż K(7bój)  [Gr. A]
11:45  Wzwyż K(7bój)  [Gr. B]
11:50  200 m K  [el]
12:10  200 m M  [el]
12:20  Dysk K (1)  [Gr. A]
13:10  Dysk K (1)  [Gr. B]
13:10  Tyczka M(10bój)  [Gr. A]
13:10  Tyczka M(10bój)  [Gr. B]
14:00  Dysk M (1.5)  [Gr. A]
14:10  Kula K(7bój)  [Gr. A]
14:10  Kula K(7bój)  [Gr. B]
15:00  Dysk M (1.5)  [Gr. B]
15:00  Wzwyż K  [Gr. A]
15:00  Wzwyż K  [Gr. B]
16:15  Młot K (3)  [F]
16:30  400 m pł K  [F B]
16:35  W dal K  [F]
16:40  400 m pł K  [F A]
16:50  400 m pł M (83.8)  [F B]
17:00  400 m pł M (83.8)  [F A]
17:05  Kula K (3)  [F]
17:10  Wzwyż M  [F]
17:15  200 m K(7bój)  [s]
17:35  Tyczka K  [F]
17:35  Oszczep M(10bój)  [Gr. A]
17:50  400 m K  [F B]
18:00  400 m M  [F B]
18:10  400 m K  [F A]
18:20  400 m M  [F A]
18:25  W dal M  [F]
18:40  2000 m prz. M  [s]
18:55  Kula M (5)  [F]
19:10  5000 m chód K  [s]
19:15  Młot M (5)  [F]
19:45  3000 m K  [s]
20:05  1500 m M(10bój)  [s]
20:20  Dziesięciobój M U18 
20:30  4x100 m K  [s]
20:40  4x100 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U18) 5.60(i) VOLKOV Matvei BLR Łódź (POL) 2021-02-12
RP (U18) 5.45 GAWENDA Michał OKS Skra Warszawa Cali (COL) 2022-08-05
 
 Gr. A  Gr. B  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-08 16:20:43
Tyczka M(10bój) - Gr. A Planowany START: 2023-07-08 13:10 ZAKOŃCZENIE: 15:03:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj 2.40 2.50 2.60 2.70 2.80 2.90 3.00 3.10 3.20 3.30 3.40 3.50 3.60 3.70 3.80 3.90 4.00 wynik inf punkty rank
1 5 292 KOSMOWSKI Szymon 2006-04-24 KS AZS AWF Warszawa (MZ) - - - - - - - - - - - - xxo o xxo - xxx 3.80 562 1
2 7 286 GÓRALCZYK Kacper 2007-03-28 KS AZS AWF Warszawa (MZ) - - - - - - - - - - o o o o xxx 3.70 PB 535 2
3 3 782 KUŚMIEREK Damian 2007-10-31 UKS Skoczek Władysławów (WP) - - - - - - - - - xo o xo xxo xxx 3.60 PB 509 3
4 10 285 DĄBROWSKI Krzysztof 2006-04-10 KS AZS AWF Warszawa (MZ) - - - - - - - - o xo xxo xxo xxo xxx 3.60 PB 509 4
5 2 500 JENIEC Jakub 2006-12-07 UKS Czwórka Białystok (PD) - - - - - - o - - - o o xxx 3.50 482 5
6 4 216 TROŚCIANKA Hubert 2006-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) - - - - - - - - o - xo xxx 3.40 457 6
7 6 878 SZOSTAK Mikołaj 2006-08-08 UKS OSoT Szczecin (ZP) - - - - - - - - xo xo xo xxx 3.40 457 7
8 9 649 KOCZUR Karol 2007-02-08 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała (SL) - - - - o - o - xxo o xxx 3.30 =PB 431 8
9 11 853 ŚWITOŃ Piotr 2007-07-02 MLUKS Mokasyn Płoty (ZP) - - xo - o o xo o o xxx 3.20 PB 406 9
10 1 756 JANKOWSKI Alan 2006-07-25 PZS Gontyniec Chodzież (WP) o - o o o o xxx 2.90 PB 333 10
11 8 139 GLAZA Mikołaj 2007-07-16 UKS Czapla Białe Błota (KP) - - o o xxx 2.70 286 15
   
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.050488 s. | Mem: 1.25 megabytes