OOM23 29. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 55. PZLA Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 7-9 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-09 17:16:40
Mdyskjm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2023-07-07
DZIEŃ 2
2023-07-08
DZIEŃ 3
2023-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

08:30  10000 m chód M  [s]
09:00  Trójskok M  [Gr. A]
09:00  Trójskok M  [Gr. B]
09:50  110 m pł M(10bój)  [s]
10:00  Trójskok K  [Gr. A]
10:00  Trójskok K  [Gr. B]
10:45  100 m pł K(7bój)  [s]
10:50  Dysk M(10bój)  [Gr. A]
11:45  Wzwyż K(7bój)  [Gr. A]
11:45  Wzwyż K(7bój)  [Gr. B]
11:50  200 m K  [el]
12:10  200 m M  [el]
12:20  Dysk K (1)  [Gr. A]
13:10  Dysk K (1)  [Gr. B]
13:10  Tyczka M(10bój)  [Gr. A]
13:10  Tyczka M(10bój)  [Gr. B]
14:00  Dysk M (1.5)  [Gr. A]
14:10  Kula K(7bój)  [Gr. A]
14:10  Kula K(7bój)  [Gr. B]
15:00  Dysk M (1.5)  [Gr. B]
15:00  Wzwyż K  [Gr. A]
15:00  Wzwyż K  [Gr. B]
16:15  Młot K (3)  [F]
16:30  400 m pł K  [F B]
16:35  W dal K  [F]
16:40  400 m pł K  [F A]
16:50  400 m pł M (83.8)  [F B]
17:00  400 m pł M (83.8)  [F A]
17:05  Kula K (3)  [F]
17:10  Wzwyż M  [F]
17:15  200 m K(7bój)  [s]
17:35  Tyczka K  [F]
17:35  Oszczep M(10bój)  [Gr. A]
17:50  400 m K  [F B]
18:00  400 m M  [F B]
18:10  400 m K  [F A]
18:20  400 m M  [F A]
18:25  W dal M  [F]
18:40  2000 m prz. M  [s]
18:55  Kula M (5)  [F]
19:10  5000 m chód K  [s]
19:15  Młot M (5)  [F]
19:45  3000 m K  [s]
20:05  1500 m M(10bój)  [s]
20:20  Dziesięciobój M U18 
20:30  4x100 m K  [s]
20:40  4x100 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U18) 77.50 NESTERENKO Mykyta UKR Kyiv (UKR) 2008-05-19
RP (U18) 66.52 BUKOWIECKI Konrad PKS GWARDIA Szczytno Warszawa 2014-09-15
Minimum do finału: 49.00 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-09 17:16:39
Dysk M (1.5) - Gr. A Planowany START: 2023-07-08 14:00 ZAKOŃCZENIE: 14:20:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 6 730 RODZIAK Jakub 2007-04-30 LUKS Orkan Września (WP) x 51.24 51.24 Q 1
2 2 213 KARCZEWSKI Dylan 2006-04-14 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 46.82 47.26 50.45 50.45 Q PB 2
3 7 214 PIGDANOWICZ Michał 2006-05-02 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 48.98 50.02 50.02 Q 3
4 9 241 KRĘGIEL Franciszek 2006-10-11 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 43.23 45.56 43.98 45.56 q 6
5 1 794 SAMMLER Radosław 2007-07-10 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 44.59 43.68 44.50 44.59 q PB 7
6 10 122 POWALISZ Szymon 2006-09-12 LUKS Start Nakło (KP) 39.33 43.52 44.12 44.12 q 10
7 3 131 STĘPIEŃ Marcin 2007-03-10 MKL Toruń (KP) 39.41 43.63 x 43.63 q PB 12
8 8 215 SUCHECKI Michał Jan 2007-08-31 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) x x 42.38 42.38 3 15
9 5 725 GLINKA Jakub 2006-02-27 LUKS Orkan Września (WP) 41.34 36.17 x 41.34 2 19
10 4 410 HALEK Arkadiusz 2007-03-16 MMKS Kędzierzyn-Koźle (OP) 38.77 36.56 27.92 38.77 22
11 12 152 SUGIER Filip 2007-05-29 AZS UMCS Lublin (LU) 32.97 37.60 x 37.60 23
12 11 312 DOLIŃSKI Tomasz 2006-08-09 MLKL Płock (MZ) 34.73 x 34.02 34.73 24
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 LEWKOWICZ Wojciech 04 ULKS Uczniak Szprotawa 60.56
2 BUCHWALD Jakub 04 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 52.87
3 OŚKIEWICZ Tomasz 05 MKS Aleksandrów Łódzki 52.54
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Bielsko-Biała)
1 WAGNER Karol 05 LUKS Podium Kup 54.73
2 GROENWALD Szymon 05 LKS Ziemi Puckiej Puck 52.08
3 LEMAŃCZYK Leon 05 UKS Lipusz 51.62
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0266118 s. | Mem: 1.25 megabytes