OOM23 29. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 55. PZLA Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 7-9 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-08 20:43:54
K3000jm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2023-07-07
DZIEŃ 2
2023-07-08
DZIEŃ 3
2023-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

08:30  10000 m chód M  [s]
09:00  Trójskok M  [Gr. A]
09:00  Trójskok M  [Gr. B]
09:50  110 m pł M(10bój)  [s]
10:00  Trójskok K  [Gr. A]
10:00  Trójskok K  [Gr. B]
10:45  100 m pł K(7bój)  [s]
10:50  Dysk M(10bój)  [Gr. A]
11:45  Wzwyż K(7bój)  [Gr. A]
11:45  Wzwyż K(7bój)  [Gr. B]
11:50  200 m K  [el]
12:10  200 m M  [el]
12:20  Dysk K (1)  [Gr. A]
13:10  Dysk K (1)  [Gr. B]
13:10  Tyczka M(10bój)  [Gr. A]
13:10  Tyczka M(10bój)  [Gr. B]
14:00  Dysk M (1.5)  [Gr. A]
14:10  Kula K(7bój)  [Gr. A]
14:10  Kula K(7bój)  [Gr. B]
15:00  Dysk M (1.5)  [Gr. B]
15:00  Wzwyż K  [Gr. A]
15:00  Wzwyż K  [Gr. B]
16:15  Młot K (3)  [F]
16:30  400 m pł K  [F B]
16:35  W dal K  [F]
16:40  400 m pł K  [F A]
16:50  400 m pł M (83.8)  [F B]
17:00  400 m pł M (83.8)  [F A]
17:05  Kula K (3)  [F]
17:10  Wzwyż M  [F]
17:15  200 m K(7bój)  [s]
17:35  Tyczka K  [F]
17:35  Oszczep M(10bój)  [Gr. A]
17:50  400 m K  [F B]
18:00  400 m M  [F B]
18:10  400 m K  [F A]
18:20  400 m M  [F A]
18:25  W dal M  [F]
18:40  2000 m prz. M  [s]
18:55  Kula M (5)  [F]
19:10  5000 m chód K  [s]
19:15  Młot M (5)  [F]
19:45  3000 m K  [s]
20:05  1500 m M(10bój)  [s]
20:20  Dziesięciobój M U18 
20:30  4x100 m K  [s]
20:40  4x100 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U18) 8:36.45 MA Ningning CHN Jinan (CHN) 1993-06-06
RP (U18) 9:24.92 ENNAOUI Sofia LUBUSZ Słubice Białogard 2012-09-29
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-08 20:43:54
3000 m K - Bieg 1 Planowany START: 2023-07-08 19:45 WYSTARTOWANO: 19:49:55 DEKORACJA 20:55
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty rank
1 22 259 WIERNICKA Zuzanna 2006-10-21 RKS Łódź (LD) 9:54.28 9 1
2 6 747 MACHURA Julia 2006-05-27 OŚ AZS Poznań (WP) 10:11.53 PB 7 2
3 11 6 SZUBERT Małgorzata 2007-12-10 KS SMS Szklarska Poręba (DS) 10:14.70 PB 6 3
4 1 618 ŁUSZCZKI Nadia 2006-11-10 MKS-MOSM Bytom (SL) 10:17.70 PB 5 4
5 14 746 KOWALEWSKA Pola 2007-09-08 OŚ AZS Poznań (WP) 10:26.81 PB 5 5
6 18 528 KRYSIAK Wiktoria 2006-10-02 KKL Rodło Kwidzyn (PM) 10:36.79 PB 5 6
7 9 51 BUŁKOWSKA Sara 2007-12-04 SMKS Parasol Wrocław (DS) 10:40.55 PB 4 7
8 23 781 GRZELCZAK Dominika 2007-08-20 UKS Skoczek Władysławów (WP) 10:40.97 PB 4 8
9 16 226 WITKOWSKA Martyna 2007-10-30 LKS Omega Kleszczów (LD) 10:43.04 PB 4 9
10 3 641 GAJ Roksana 2007-12-24 MOSM Tychy (SL) 10:47.68 4 10
11 17 672 TYMAN Karolina 2006-04-12 UKS Diament Godów (SL) 10:48.42 PB 3 11
12 20 54 ZDOBYLAK Zofia 2007-06-02 SMKS Parasol Wrocław (DS) 10:59.32 3 12
13 2 227 SOBOLEWSKA Aleksandra 2006-03-23 LKS Zuza Running Team Opoczno (LD) 11:00.16 PB 3 13
14 12 158 POSŁUSZNA Zuzanna 2006-09-18 KS Agros Zamość (LU) 11:00.40 PB 3 14
15 24 327 FURGA Amelia 2007-02-04 RLTL Optima Radom (MZ) 11:09.69 3 15
16 21 345 SZYMANOWSKA Maria 2006-02-15 UKS Herkules Sulejówek (MZ) 11:10.32 PB 3 16
17 5 53 PISAREK Alicja 2006-12-28 SMKS Parasol Wrocław (DS) 11:14.68 PB 2 17
18 10 581 WRZOSOWSKA Klaudia 2006-05-20 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 11:14.76 2 18
19 15 162 GUSKA Karolina 2006-12-25 LKS Znicz Biłgoraj (LU) 11:17.09 2 19
20 4 282 KAŁASKA Karolina 2007-07-23 GKS Wilga Garwolin (MZ) 11:21.71 2 20
21 19 717 BOCHNIAK Milena 2006-02-24 KS Stal Pleszew (WP) 11:32.82 SB 21
22 8 225 SUJATA Zofia 2006-10-24 LKS Omega Kleszczów (LD) 11:34.58 22
23 13 205 ZYGAROWICZ Olga 2007-10-03 LKS Lubusz Słubice (LB) 11:53.49 23
7 872 FALFURA Marta 2007-08-19 UKS Barnim Goleniów (ZP) DNF
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 RĘBISZ Patrycja 04 MKS-SMS Victoria Racibórz 9:54.89
2 SZYDŁOWSKA Julia 04 UKS Żaczek Połaniec 9:55.48
3 KUCZABA VEL KUCIABIŃSKA Izabela 05 KS Czempion Warszawa 9:56.03
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Bielsko-Biała)
1 GALIŃSKA Eliza 06 UKS Filipides Teresin 10:05.28
2 SZULSKA Aleksandra 05 SKLA Sopot 10:08.27
3 URBAN Monika 05 SKLA Sopot 10:09.47
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.025197 s. | Mem: 1.25 megabytes