OOM23 29. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 55. PZLA Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 7-9 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-07 18:15:15
K100jm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2023-07-07
DZIEŃ 2
2023-07-08
DZIEŃ 3
2023-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

10:15  Młot K (3)  [Gr. A]
10:15  W dal K  [Gr. A]
10:15  W dal K  [Gr. B]
11:00  100 m M(10bój)  [s]
11:15  Młot K (3)  [Gr. B]
11:35  400 m pł K  [el]
11:50  W dal M(10bój)  [Gr. A]
11:50  W dal M(10bój)  [Gr. B]
12:07  400 m pł M (83.8)  [el]
12:15  Młot M (5)  [Gr. A]
12:40  400 m K  [el]
13:00  W dal M  [Gr. A]
13:00  W dal M  [Gr. B]
13:02  400 m M  [el]
13:10  Kula M(10bój)  [Gr. A]
13:10  Kula M(10bój)  [Gr. B]
13:14  Młot M (5)  [Gr. B]
13:30  400 m K (PK)  [s]
13:45  400 m M (PK)  [s]
14:05  100 m K (PK)  [s]
14:05  Wzwyż M  [Gr. A]
14:05  Wzwyż M  [Gr. B]
14:20  100 m M (PK)  [s]
15:00  Oszczep K (500)  [Gr. A]
15:45  Oszczep K (500)  [Gr. B]
16:00  Wzwyż M(10bój)  [Gr. A]
16:00  Wzwyż M(10bój)  [Gr. B]
16:00  100 m K  [el]
16:25  800 m K  [el]
16:55  800 m M  [el]
17:00  Oszczep M (700)  [Gr. A]
17:15  Kula K (3)  [Gr. A]
17:30  100 m K  [F B]
17:35  100 m K  [F A]
17:45  100 m M  [el]
18:00  Oszczep M (700)  [Gr. B]
18:10  1500 m M  [s]
18:15  Kula M (5)  [Gr. A]
18:30  1500 m K  [s]
18:40  Tyczka K  [Gr. A]
18:40  Tyczka K  [Gr. B]
18:55  100 m M  [F B]
19:00  100 m M  [F A]
19:10  1500 m prz K  [s]
19:25  400 m M(10bój)  [s]
19:45  3000 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U18) 10.98 HILL Candace USA Shoreline (USA) 2015-06-20
RP (U18) 11.30 SWOBODA Ewa UKS CZWÓRKA Żory Nanjing (CHN) 2014-08-21
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 10 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-07 18:15:15
100 m K - elim 1 Planowany START: 2023-07-07 16:00 WYSTARTOWANO: 16:00:10
-1.2 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty rank
1 5 65 KASPRZAK Oliwia 2007-09-19 WLKS Wrocław (DS) 12.00 0.124 Q 3
2 2 176 FUS Joanna 2006-01-23 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski (LU) 12.06 0.180 Q PB 5
3 7 196 JEŻ Aleksandra 2007-08-03 AZS-AWF Gorzów (LB) 12.10 0.153 q PB 6
4 8 273 RUTOWICZ Monika 2006-03-05 UMLKS Pegaz Opoczno (LD) 12.34 0.115 qB 11
5 6 31 KADYŁO Zofia 2006-02-23 MKS MOS Wrocław (DS) 12.42 (413) 0.141 qB 12
6 4 650 POTOK Katarzyna 2006-06-20 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała (SL) 12.49 0.189 qB 14
7 9 367 STARZYCKA Maja 2007-10-26 KS AZS AWF Kraków (MA) 12.61 (609) 0.181 2 18
8 3 779 DOMAŃSKA Zofia 2006-09-30 UKS Przełaj Żerków (WP) 12.62 0.157 2 19
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 PIOTROWSKA Aleksandra 04 KS Wda Świecie 11.69
2 KUBIS Paulina 04 WLKS Wrocław 11.89
3 WÓJCIK Natalia 04 BKL Bełchatów 12.01
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Bielsko-Biała)
1 CHROSTEK Klaudia 06 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 11.90
2 ZIMOLĄG Oliwia 05 MKS-MOSM Bytom 12.06
3 KLAR Oliwia 05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 12.10
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.027231 s. | Mem: 1.25 megabytes