OOM23 29. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 55. PZLA Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 7-9 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-08 20:43:54
K5chjm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2023-07-07
DZIEŃ 2
2023-07-08
DZIEŃ 3
2023-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

08:30  10000 m chód M  [s]
09:00  Trójskok M  [Gr. A]
09:00  Trójskok M  [Gr. B]
09:50  110 m pł M(10bój)  [s]
10:00  Trójskok K  [Gr. A]
10:00  Trójskok K  [Gr. B]
10:45  100 m pł K(7bój)  [s]
10:50  Dysk M(10bój)  [Gr. A]
11:45  Wzwyż K(7bój)  [Gr. A]
11:45  Wzwyż K(7bój)  [Gr. B]
11:50  200 m K  [el]
12:10  200 m M  [el]
12:20  Dysk K (1)  [Gr. A]
13:10  Dysk K (1)  [Gr. B]
13:10  Tyczka M(10bój)  [Gr. A]
13:10  Tyczka M(10bój)  [Gr. B]
14:00  Dysk M (1.5)  [Gr. A]
14:10  Kula K(7bój)  [Gr. A]
14:10  Kula K(7bój)  [Gr. B]
15:00  Dysk M (1.5)  [Gr. B]
15:00  Wzwyż K  [Gr. A]
15:00  Wzwyż K  [Gr. B]
16:15  Młot K (3)  [F]
16:30  400 m pł K  [F B]
16:35  W dal K  [F]
16:40  400 m pł K  [F A]
16:50  400 m pł M (83.8)  [F B]
17:00  400 m pł M (83.8)  [F A]
17:05  Kula K (3)  [F]
17:10  Wzwyż M  [F]
17:15  200 m K(7bój)  [s]
17:35  Tyczka K  [F]
17:35  Oszczep M(10bój)  [Gr. A]
17:50  400 m K  [F B]
18:00  400 m M  [F B]
18:10  400 m K  [F A]
18:20  400 m M  [F A]
18:25  W dal M  [F]
18:40  2000 m prz. M  [s]
18:55  Kula M (5)  [F]
19:10  5000 m chód K  [s]
19:15  Młot M (5)  [F]
19:45  3000 m K  [s]
20:05  1500 m M(10bój)  [s]
20:20  Dziesięciobój M U18 
20:30  4x100 m K  [s]
20:40  4x100 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U18) 20:28.05 KALMYKOVA Tatyana RUS Ostrava (CZE) 2007-07-12
RP (U18) 22:58.94 MIELCAREK Anna AZS Poznań Ostrava (CZE) 2007-07-12
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-08 20:43:54
5000 m chód K - Bieg 1 Planowany START: 2023-07-08 19:10 WYSTARTOWANO: 19:10:46 DEKORACJA 20:20
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty rank
1 6 766 TOMASZEWSKA Paulina 2006-09-20 UKS 12 Kalisz (WP) 25:11.57 ~ 9 1
2 4 594 DROZDOWSKA Aleksandra 2007-08-04 MKS Czechowice-Dziedzice (SL) 27:30.84 ~ 7 2
3 1 455 DZIEPAK Agata 2007-02-19 LKS Resovia Rzeszów (PK) 27:34.20 PB 6 3
4 8 869 SZYDŁOWSKA Natalia 2006-08-14 STS Pomerania Szczecinek (ZP) 27:43.07 < 5 4
5 5 780 WALCZAK Paulina 2007-09-17 UKS Przełaj Żerków (WP) 28:06.97 PB 5 5
6 13 846 IWAN Wiktoria 2007-12-13 MKS Hermes Gryfino (ZP) 29:42.86 < 5 6
7 9 344 MACIEJEWSKA Hanna 2007-06-12 UKS Herkules Sulejówek (MZ) 29:43.43 << 4 7
8 12 199 ŻELAZNA Joanna 2007-06-15 AZS-AWF Gorzów (LB) 29:46.19 PB 4 8
9 7 576 WAWRZYŃCZAK Maja 2007-06-26 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 29:47.32 PB 4 9
10 2 596 ŁAŚ Sylwia 2006-11-05 MKS Czechowice-Dziedzice (SL) 30:44.21 4 10
11 11 140 GORZEJEWSKA Weronika 2007-07-01 UKS Czapla Białe Błota (KP) 32:17.45 << 3 11
12 3 274 SIKORA Natalia 2007-01-24 UMLKS START Wieruszów (LD) 33:02.34 PB < 3 12
13 10 174 KOCAJ Anna 2006-09-04 MKS Unia Hrubieszów (LU) 33:59.70 << 13
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 ŻELAZNA Magdalena 04 AZS-AWF Gorzów 24:25.83
2 TOMASIK Kinga 04 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 24:36.25
3 KRZYŻANOWSKA Izabela 04 STS Pomerania Szczecinek 25:11.09
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Bielsko-Biała)
1 TOMASZEWSKA Paulina 06 UKS 12 Kalisz 24:58.42
2 ZADRĄG Małgorzata 05 OKS Skra Warszawa 25:44.39
3 KOKOSZKA Karolina 05 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 25:53.30
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0475721 s. | Mem: 1.25 megabytes