OOM23 29. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 55. PZLA Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 7-9 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-08 19:51:46
Mkulajm 1 1 2
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2023-07-07
DZIEŃ 2
2023-07-08
DZIEŃ 3
2023-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

10:15  Młot K (3)  [Gr. A]
10:15  W dal K  [Gr. A]
10:15  W dal K  [Gr. B]
11:00  100 m M(10bój)  [s]
11:15  Młot K (3)  [Gr. B]
11:35  400 m pł K  [el]
11:50  W dal M(10bój)  [Gr. A]
11:50  W dal M(10bój)  [Gr. B]
12:07  400 m pł M (83.8)  [el]
12:15  Młot M (5)  [Gr. A]
12:40  400 m K  [el]
13:00  W dal M  [Gr. A]
13:00  W dal M  [Gr. B]
13:02  400 m M  [el]
13:10  Kula M(10bój)  [Gr. A]
13:10  Kula M(10bój)  [Gr. B]
13:14  Młot M (5)  [Gr. B]
13:30  400 m K (PK)  [s]
13:45  400 m M (PK)  [s]
14:05  100 m K (PK)  [s]
14:05  Wzwyż M  [Gr. A]
14:05  Wzwyż M  [Gr. B]
14:20  100 m M (PK)  [s]
15:00  Oszczep K (500)  [Gr. A]
15:45  Oszczep K (500)  [Gr. B]
16:00  Wzwyż M(10bój)  [Gr. A]
16:00  Wzwyż M(10bój)  [Gr. B]
16:00  100 m K  [el]
16:25  800 m K  [el]
16:55  800 m M  [el]
17:00  Oszczep M (700)  [Gr. A]
17:15  Kula K (3)  [Gr. A]
17:30  100 m K  [F B]
17:35  100 m K  [F A]
17:45  100 m M  [el]
18:00  Oszczep M (700)  [Gr. B]
18:10  1500 m M  [s]
18:15  Kula M (5)  [Gr. A]
18:30  1500 m K  [s]
18:40  Tyczka K  [Gr. A]
18:40  Tyczka K  [Gr. B]
18:55  100 m M  [F B]
19:00  100 m M  [F A]
19:10  1500 m prz K  [s]
19:25  400 m M(10bój)  [s]
19:45  3000 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U18) 24.45 GILL Jacko NZL Auckland (NZL) 2011-12-19
RP (U18) 24.24(i) BUKOWIECKI Konrad PKS GWARDIA Szczytno Spała 2014-12-30
Minimum do finału: 16.00 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-08 19:51:46
Kula M (5) Planowany START: 2023-07-07 18:15 ZAKOŃCZENIE: 18:35:00
msc lp grupa nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 7 1 237 GAJDA Mikołaj 2006-09-05 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 16.81 16.81 Q 1
2 12 1 475 CHODAKOWSKI Mateusz 2006-03-20 KS Podlasie Białystok (PD) 15.97 16.69 16.69 Q 2
3 3 1 131 STĘPIEŃ Marcin 2007-03-10 MKL Toruń (KP) 14.01 14.38 15.05 15.05 q 8
4 9 1 725 GLINKA Jakub 2006-02-27 LUKS Orkan Września (WP) 14.95 14.27 14.77 14.95 q 9
5 6 1 794 SAMMLER Radosław 2007-07-10 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 14.92 14.54 14.52 14.92 q PB 10
6 4 1 313 DEMBIŃSKI Miłosz 2006-03-25 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka (MZ) 14.44 14.80 x 14.80 q PB 11
7 1 1 191 MAŃKOWSKI Oliwier 2006-01-23 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 14.46 14.31 x 14.46 3 15
8 11 1 460 BONAREK Antoni 2007-04-15 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl (PK) x 14.38 x 14.38 2 17
9 10 1 828 CHOJNACKI Radosław 2006-07-18 KMKL Sztorm Kołobrzeg (ZP) 13.25 13.78 14.02 14.02 2 18
10 2 1 412 ŚWISTEK Mateusz 2006-09-01 MMKS Kędzierzyn-Koźle (OP) x 13.20 13.19 13.20 2 20
11 8 1 160 OLSZOWY Eryk 2006-01-15 KS Wisła Puławy (LU) 12.12 x x 12.12 23
12 5 1 215 SUCHECKI Michał Jan 2007-08-31 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 11.78 x 11.90 11.90 24

1 7 2 541 ARMSTRONG Dominik 2007-01-07 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) 16.50 16.50 Q 3
2 1 2 730 RODZIAK Jakub 2007-04-30 LUKS Orkan Września (WP) 16.38 16.38 Q 4
3 9 2 9 KUCZAJ Kacper 2006-01-14 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 15.69 x 16.15 16.15 Q 5
4 3 2 545 DELEWSKI Jan 2007-02-21 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz (PM) x 13.79 15.57 15.57 q PB 6
5 11 2 214 PIGDANOWICZ Michał 2006-05-02 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 15.09 14.73 14.77 15.09 q 7
6 10 2 312 DOLIŃSKI Tomasz 2006-08-09 MLKL Płock (MZ) 14.40 x 14.80 14.80 q 12
7 5 2 380 NAJDER Bartłomiej 2006-02-02 UKS bieganie.pl Stryszawa (MA) x 13.05 14.79 14.79 PB 3 13
8 4 2 447 RYDZIK Piotr 2006-07-02 KKL Stal Stalowa Wola (PK) 13.85 14.45 14.50 14.50 3 14
9 8 2 516 WAWIEROWICZ Ignacy 2006-03-24 AML Słupsk (PM) 14.39 x x 14.39 3 16
10 12 2 20 KUPCZAK Mateusz 2007-02-06 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 13.58 12.74 12.22 13.58 2 19
11 6 2 806 WÓJTOWICZ Bartosz 2006-09-20 KS Polonia Pasłęk (WN) 12.64 x 13.19 13.19 21
12 2 2 415 OLCHAWA Patryk 2006-11-13 MULKS Juvenia Głuchołazy (OP) 12.85 12.69 x 12.85 22
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 SOPA Mateusz 04 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 17.69
2 KIJEWSKI Karol 05 MKL Jurand Szczytno 17.30
3 BUCHWALD Jakub 04 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 17.14
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Bielsko-Biała)
1 KIJEWSKI Karol 05 MKL Jurand Szczytno 17.64
2 LEMAŃCZYK Leon 05 UKS Lipusz 15.95
3 OŚKIEWICZ Tomasz 05 MKS Aleksandrów Łódzki 15.91
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0372498 s. | Mem: 1.25 megabytes