OOM23 29. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 55. PZLA Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 7-9 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-08 17:45:13
Kwdjm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2023-07-07
DZIEŃ 2
2023-07-08
DZIEŃ 3
2023-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

08:30  10000 m chód M  [s]
09:00  Trójskok M  [Gr. A]
09:00  Trójskok M  [Gr. B]
09:50  110 m pł M(10bój)  [s]
10:00  Trójskok K  [Gr. A]
10:00  Trójskok K  [Gr. B]
10:45  100 m pł K(7bój)  [s]
10:50  Dysk M(10bój)  [Gr. A]
11:45  Wzwyż K(7bój)  [Gr. A]
11:45  Wzwyż K(7bój)  [Gr. B]
11:50  200 m K  [el]
12:10  200 m M  [el]
12:20  Dysk K (1)  [Gr. A]
13:10  Dysk K (1)  [Gr. B]
13:10  Tyczka M(10bój)  [Gr. A]
13:10  Tyczka M(10bój)  [Gr. B]
14:00  Dysk M (1.5)  [Gr. A]
14:10  Kula K(7bój)  [Gr. A]
14:10  Kula K(7bój)  [Gr. B]
15:00  Dysk M (1.5)  [Gr. B]
15:00  Wzwyż K  [Gr. A]
15:00  Wzwyż K  [Gr. B]
16:15  Młot K (3)  [F]
16:30  400 m pł K  [F B]
16:35  W dal K  [F]
16:40  400 m pł K  [F A]
16:50  400 m pł M (83.8)  [F B]
17:00  400 m pł M (83.8)  [F A]
17:05  Kula K (3)  [F]
17:10  Wzwyż M  [F]
17:15  200 m K(7bój)  [s]
17:35  Tyczka K  [F]
17:35  Oszczep M(10bój)  [Gr. A]
17:50  400 m K  [F B]
18:00  400 m M  [F B]
18:10  400 m K  [F A]
18:20  400 m M  [F A]
18:25  W dal M  [F]
18:40  2000 m prz. M  [s]
18:55  Kula M (5)  [F]
19:10  5000 m chód K  [s]
19:15  Młot M (5)  [F]
19:45  3000 m K  [s]
20:05  1500 m M(10bój)  [s]
20:20  Dziesięciobój M U18 
20:30  4x100 m K  [s]
20:40  4x100 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U18) 6.91 DAUTE Heike GDR Jena (GDR) 1981-08-09
RP (U18) 6.41 CIOŁKOWSKA Iwona START Łódź Piła 1988-07-24
 
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA

Data aktualizacji: 2023-07-08 17:45:13
W dal K - FINAŁ Planowany START: 2023-07-08 16:35 ZAKOŃCZENIE: 17:40:00 DEKORACJA 18:15
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III IV V VI wynik inf punkty
1 11 714 SZLACHTA Olga 2006-08-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 5.96
-0.3
x
+0.2
6.02
-0.8
5.90
-0.2
x
+0.3
6.05
+0.5
6.05
+0.5
=SB 9
2 3 708 KANICKA Lena 2007-05-15 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 5.70
-0.3
5.72
+1.0
5.72
-0.1
5.69
-0.6
5.92
+0.4
x
+1.1
5.92
+0.4
PB 7
3 4 43 CZUPRYŃSKA Julia 2007-08-06 MKS Piast Głogów (DS) 5.34
-0.4
x
+0.9
5.71
-0.3
5.35
+0.0
5.73
+0.1
x
+0.5
5.73
+0.1
PB 6
4 6 709 LOSY Zofia 2007-05-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 5.57
-0.6
5.50
+0.0
x
+0.8
5.27
-0.2
x
-0.1
x
+0.6
5.57
-0.6
PB 5
5 12 819 MURACH Maja 2006-05-24 UKS Atos Woźnice (WN) 5.27
-0.5
5.51
+0.3
5.48
-1.0
5.52
-0.4
5.32
+0.1
x
-0.3
5.52
-0.4
5
6 1 712 PŁONKA Oliwia 2006-02-25 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 5.36
+0.2
5.36
+0.3
5.45
-0.2
5.21
+0.1
5.49
+0.1
x
-0.1
5.49
+0.1
PB 5
7 8 480 RACZKOWSKA Gabriela 2006-07-31 KS Podlasie Białystok (PD) 5.48
+0.8
5.44
-0.4
5.13
+0.2
5.19
-0.1
5.18
+0.0
5.24
-1.2
5.48
+0.8
4
8 5 188 KWIATEK Amelia 2006-02-16 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 5.08
+0.0
5.41
+0.6
5.40
+1.1
5.32
+0.0
5.21
+0.1
5.41
+0.1
5.41
+0.6
4
9 10 732 HENSCHKE Lena 2006-09-22 MKS Baszta Szamotuły (WP) 4.74
+0.3
5.25
+0.1
5.33
+0.3



5.33
+0.3
4
10 7 67 PAPIERSKA Martyna 2006-02-13 WLKS Wrocław (DS) 5.04
-0.5
5.21
+0.3
5.29
-0.1



5.29
-0.1
4
11 9 68 PYTEL Jagoda 2006-06-21 WLKS Wrocław (DS) x
+0.6
4.74
+0.3
5.13
-0.2



5.13
-0.2
3
2 733 KNUTOWICZ Wiktoria 2006-05-13 MKS Baszta Szamotuły (WP) x
-0.1
r




NM
3
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 ADAMCZYK Julia 05 RLTL Optima Radom 6.35
2 KUBIS Paulina 04 WLKS Wrocław 6.06
3 STERENGA Martyna 05 LKS Górnik Wałbrzych 5.68
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Bielsko-Biała)
1 SZLACHTA Olga 06 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 6.14
2 ADAMCZYK Julia 05 RLTL Optima Radom 6.10
3 ADAMCIO Dagmara 05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 5.83
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0305111 s. | Mem: 1.25 megabytes