OOM23 29. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 55. PZLA Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 7-9 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-08 18:06:04
Kkulajm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2023-07-07
DZIEŃ 2
2023-07-08
DZIEŃ 3
2023-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

10:15  Młot K (3)  [Gr. A]
10:15  W dal K  [Gr. A]
10:15  W dal K  [Gr. B]
11:00  100 m M(10bój)  [s]
11:15  Młot K (3)  [Gr. B]
11:35  400 m pł K  [el]
11:50  W dal M(10bój)  [Gr. A]
11:50  W dal M(10bój)  [Gr. B]
12:07  400 m pł M (83.8)  [el]
12:15  Młot M (5)  [Gr. A]
12:40  400 m K  [el]
13:00  W dal M  [Gr. A]
13:00  W dal M  [Gr. B]
13:02  400 m M  [el]
13:10  Kula M(10bój)  [Gr. A]
13:10  Kula M(10bój)  [Gr. B]
13:14  Młot M (5)  [Gr. B]
13:30  400 m K (PK)  [s]
13:45  400 m M (PK)  [s]
14:05  100 m K (PK)  [s]
14:05  Wzwyż M  [Gr. A]
14:05  Wzwyż M  [Gr. B]
14:20  100 m M (PK)  [s]
15:00  Oszczep K (500)  [Gr. A]
15:45  Oszczep K (500)  [Gr. B]
16:00  Wzwyż M(10bój)  [Gr. A]
16:00  Wzwyż M(10bój)  [Gr. B]
16:00  100 m K  [el]
16:25  800 m K  [el]
16:55  800 m M  [el]
17:00  Oszczep M (700)  [Gr. A]
17:15  Kula K (3)  [Gr. A]
17:30  100 m K  [F B]
17:35  100 m K  [F A]
17:45  100 m M  [el]
18:00  Oszczep M (700)  [Gr. B]
18:10  1500 m M  [s]
18:15  Kula M (5)  [Gr. A]
18:30  1500 m K  [s]
18:40  Tyczka K  [Gr. A]
18:40  Tyczka K  [Gr. B]
18:55  100 m M  [F B]
19:00  100 m M  [F A]
19:10  1500 m prz K  [s]
19:25  400 m M(10bój)  [s]
19:45  3000 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U18) 20.52 DE BRUIN Corrie NED Assen (NED) 1993-06-13
RP (U18) 17.50 MAŚLANA Zuzanna MLKL Płock Włocławek 2021-07-29
 
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA

Data aktualizacji: 2023-07-08 18:06:04
Kula K (3) - FINAŁ Planowany START: 2023-07-08 17:05 ZAKOŃCZENIE: 17:55:00 DEKORACJA 19:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III IV V VI wynik inf punkty
1 11 374 MICHAŁOWSKA Julia 2006-03-24 MKS Tempo Kęty (MA) 14.65 15.23 15.51 x 15.42 x 15.51 9
2 7 810 KUCIŃSKA Klaudia 2006-01-04 LKS Lubawa (WN) 13.66 14.24 14.80 x 14.15 14.52 14.80 PB 7
3 4 178 KATA Magdalena 2006-04-29 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski (LU) 13.80 13.90 13.64 14.34 13.39 x 14.34 PB 6
4 1 727 NOWAK Oliwia 2006-08-12 LUKS Orkan Września (WP) 13.02 13.46 13.56 12.71 13.36 13.94 13.94 5
5 3 505 GŁADIKOWSKA Melisa 2006-01-28 AML Słupsk (PM) 12.42 12.19 13.68 13.02 x 13.73 13.73 5
6 8 134 GŁOWACKA Martyna 2006-04-20 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) x 12.48 13.26 13.54 x 13.23 13.54 5
7 10 13 DRZYZGA Julia 2006-04-04 LKS Polkowice (DS) 11.91 12.87 13.30 13.03 12.92 13.21 13.30 4
8 5 77 MACINA Julia 2006-04-07 BOSiR Barcin (KP) 11.90 x 13.08 x 12.86 x 13.08 4
9 6 831 WYSOCZAŃSKA Iga 2007-02-24 KMKL Sztorm Kołobrzeg (ZP) 12.87 13.05 12.93 13.05 4
10 12 326 BIELECKA Maja 2007-12-20 RLTL Optima Radom (MZ) 12.96 x 12.87 12.96 4
11 2 811 LIGMAN Patrycja 2006-09-09 LKS Lubawa (WN) 12.21 x 11.89 12.21 3
12 9 728 NOWICKA Marcelina 2006-02-15 LUKS Orkan Września (WP) 11.06 11.38 x 11.38 3
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 MAŚLANA Zuzanna 04 MLKL Płock 17.50
2 MARSZELEWSKA Joanna 04 NKS Nowe Miasto Lubawskie 14.66
3 PRZYBYŚ Julia 04 WKS Wawel Kraków 14.52
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Bielsko-Biała)
1 MICHAŁOWSKA Julia 06 MKS Tempo Kęty 15.66
2 KICIŃSKA Anna 05 UKS Tempo 5 Przemyśl 15.21
3 LIGMAN Patrycja 06 LKS Lubawa 13.28
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.030777 s. | Mem: 1.25 megabytes