OOM23 29. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 55. PZLA Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 7-9 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-09 17:27:54
M800jm 2 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2023-07-07
DZIEŃ 2
2023-07-08
DZIEŃ 3
2023-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

10:00  Oszczep K (500)  [F]
11:30  Oszczep M (700)  [F]
11:50  W dal K(7bój)  [Gr. A]
11:50  W dal K(7bój)  [Gr. B]
13:10  Trójskok M  [F]
13:10  Oszczep K(7bój)  [Gr. A]
13:30  Wzwyż K  [F]
13:35  200 m K  [F B]
13:40  200 m M  [F B]
13:50  200 m K  [F A]
14:00  200 m M  [F A]
14:05  Tyczka M 
14:23  100 m pł K (76.2)  [el]
14:50  110 m pł M (91.4)  [el]
15:00  Dysk K (1)  [F]
15:14  800 m K  [F B]
15:20  Trójskok K  [F]
15:21  800 m M  [F B]
15:27  800 m K  [F A]
15:35  800 m M  [F A]
15:49  100 m pł K (76.2)  [F B]
15:55  100 m pł K (76.2)  [F A]
16:08  110 m pł M (91.4)  [F B]
16:14  110 m pł M (91.4)  [F A]
16:20  Dysk M (1.5)  [F]
16:40  800 m K(7bój)  [s]
17:00  Siedmiobój K U18 
17:10  4x400 m K  [s]
17:20  4x400 m M  [s]
17:30  4x100 m K elim  [s]
17:30  4x100 m M elim  [s]
17:30  4x400 m K elim  [s]
17:30  4x400 m M elim  [s]
REKORDY
RŚ (U18) 1:43.37 AMAN Mohammed ETH Rieti (ITA) 2011-09-10
RP (U18) 1:47.27 RÓŻNICKI Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy Sopot 2020-07-03
 
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B  ZBIORCZA

Data aktualizacji: 2023-07-09 17:27:54
800 m M - Finał B Planowany START: 2023-07-09 15:21 WYSTARTOWANO: 15:21:08
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty
1 6 61 KUŁEK Dawid 2007-08-15 WKS Oleśniczanka Oleśnica (DS) 1:56.56 PB 4
2 4 464 KLINGER Rafał 2006-01-21 UKS Tempo 5 Przemyśl (PK) 1:56.93 4
3 3 585 DARLIŃSKI Dawid 2007-01-08 KS ADEA Team Gliwice (SL) 1:59.40 3
4 7 339 MIKA Kilian 2007-02-26 SRS Kondycja Piaseczno (MZ) 1:59.90 3
5 9 400 DANKÓW Franciszek 2007-05-20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 2:00.19 3
6 2 365 SKRZYPEK Patryk 2006-03-08 KS AZS AWF Kraków (MA) 2:00.34 3
7 8 548 LIETZ Mateusz 2006-04-08 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA (PM) 2:00.87 3
5 93 TOMALCZYK Michał 2007-05-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) DNF 3
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 MAKOWSKI Mateusz 04 MKS Pułtusk 1:55.63
2 KITLIŃSKI Bartosz 04 AZS UMCS Lublin 1:55.86
3 WĄCHAŁA Adam 04 KKL Kielce 1:58.20
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Bielsko-Biała)
1 CHOJNOWSKI Antoni 05 SKLA Sopot 1:55.34
2 KISIEL Bartłomiej 06 KS SMS Szklarska Poręba 1:56.50
3 BUŚKO Mateusz 06 ULKS Talex Borzytuchom 1:56.75
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.024996 s. | Mem: 1.25 megabytes