PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-16 20:50:09
M400jm 2 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2022-07-15
DZIEŃ 2
2022-07-16
DZIEŃ 3
2022-07-17
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORD POLSKI U18 200m M - MAREK ZAKRZEWSKI 20.90 !!!

08:30  10000 m chód M  [s]
09:45  110 m pł M(10bój)  [s]
09:59  Trójskok M  [Gr. A]
09:59  Trójskok M  [Gr. B]
09:59  Wzwyż K  [Gr. A]
09:59  Wzwyż K  [Gr. B]
10:35  Dysk M(10bój)  [Gr. A]
10:45  100 m pł K(7bój)  [s]
11:20  Trójskok K  [Gr. A]
11:20  Trójskok K  [Gr. B]
11:35  Wzwyż K(7bój)  [Gr. A]
11:35  Wzwyż K(7bój)  [Gr. B]
11:50  200 m K  [el]
12:10  Dysk K (1)  [Gr. A]
12:10  200 m M  [el]
12:35  Tyczka M(10bój)  [Gr. A]
13:00  Dysk K (1)  [Gr. B]
13:40  Kula K(7bój)  [Gr. A]
14:05  Dysk M (1.5)  [Gr. A]
15:00  Wzwyż M  [F]
15:03  Dysk M (1.5)  [Gr. B]
16:00  400 m pł K  [F B]
16:10  400 m pł K  [F A]
16:15  Młot K (3)  [F]
16:25  400 m pł M (83.8)  [F B]
16:30  W dal K  [F]
16:35  400 m pł M (83.8)  [F A]
17:00  Kula K (3)  [F]
17:15  200 m K(7bój)  [s]
17:35  Tyczka K 
17:42  400 m K  [F B]
17:45  Młot M (5)  [F]
17:49  400 m M  [F B]
17:56  400 m K  [F A]
18:03  400 m M  [F A]
18:17  2000 m prz. M  [s]
18:25  W dal M  [F]
18:50  3000 m K  [s]
18:55  Oszczep M(10bój)  [Gr. A]
19:00  Kula M (5)  [F]
19:30  5000 m chód K  [s]
20:15  4x100 m K  [s]
20:25  4x100 m M  [s]
20:38  1500 m M(10bój)  [s]
20:50  Dziesięciobój M U18 
REKORDY
RŚ (U18) 44.84 ROBINSON Justin USA Albuquerque (USA) 2019-06-08
RP (U18) 46.67 DOBEK Patryk SKLA Sopot Villeneuve d'Ascq 2011-07-08
 
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B  ZBIORCZA

Data aktualizacji: 2022-07-16 20:50:09
400 m M - Finał B Planowany START: 2022-07-16 17:49 WYSTARTOWANO: 17:54:40
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty
1 5 10 DZIEWIĘCKI Rafał 2006-03-04 KS AZS AWF Wrocław (DS) 49.06 0.130 PB 4
2 3 511 GOSTOMCZYK Jan 2005-01-03 AML Słupsk (PM) 49.15 0.229 PB 4
3 6 513 KASPRZYK Kacper 2005-01-20 AML Słupsk (PM) 49.40 0.207 PB 3
4 1 167 PAŃKO Kacper 2006-04-19 MKS Unia Hrubieszów (LU) 49.98 0.180 PB 3
5 2 444 BEMBENEK Jakub 2006-12-28 KKL Stal Stalowa Wola (PK) 50.00 0.210 PB 3
6 7 515 KOŁODZIEJSKI Oliwier 2005-01-15 AML Słupsk (PM) 50.06 0.239 3
7 4 1 CZERWIŃSKI Piotr 2005-06-03 GKS Start Długołęka (DS) 50.26 0.268 PB 3
8 63 STOBIERSKI Adrian 2006-11-29 BKS Bydgoszcz (KP) DNF 0.190 TR 16.5.1 3
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 MATERA Mateusz 04 AZS Łódź 49.02
2 SZWED Maks 04 AZS Łódź 49.36
3 MIKOŁAJCZAK Szymon 04 MKS Czechowice-Dziedzice 49.37
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Radom)
1 SZCZEPANIAK Jakub 03 UMLKS START Wieruszów 47.84
2 CHMIEL Maciej 04 MKL Jarocin 48.49
3 LEWALSKI Kacper 03 MKS Truso Elbląg 48.66
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.1031611 s. | Mem: 1.25 megabytes