OOM23 29. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 55. PZLA Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 7-9 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-08 19:05:08
Mwjm 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2023-07-07
DZIEŃ 2
2023-07-08
DZIEŃ 3
2023-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

REKORDY
RŚ (U18) 2.33 SOTOMAYOR Javier CUB La Habana (CUB) 1984-05-19
RP (U18) 2.26 BEDNAREK Sylwester RKS Łódź Warszawa 2006-06-18
Minimum do finału: 1.87 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-08 19:05:08
Wzwyż M - Gr. B Planowany START: 2023-07-07 14:05 ZAKOŃCZENIE: 15:10:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj 1.65 1.70 1.75 1.79 1.83 wynik inf punkty rank
1 5 465 PANYŁO Patryk 2006-12-16 UKS Tempo 5 Przemyśl (PK) - - o o o 1.83 q 1
1 8 147 MIELNICZUK Jan 2007-06-24 AZS UMCS Lublin (LU) - o o o o 1.83 q 1
3 4 40 REBEJKO Mateusz 2006-07-04 MKS Osa Zgorzelec (DS) - o xo o o 1.83 q 6
4 2 751 GAŃSKI Jan 2006-08-27 PLKS Gwda Piła (WP) - o o o xo 1.83 q 7
5 3 411 HARZ Tomasz 2007-04-01 MMKS Kędzierzyn-Koźle (OP) o o o o xxx 1.79 q 10
5 6 865 STAŃCZYK Franciszek 2006-08-21 STS Pomerania Szczecin (ZP) - o o o - 1.79 q PB 10
7 12 836 DOŁGOPOŁ Axel 2006-03-02 MKL Szczecin (ZP) o o xo xxo xxx 1.79 PB 3 13
8 7 231 PAWŁOWSKI Szymon 2006-03-12 MKLA Łęczyca (LD) o o o xxx 1.75 3 15
9 9 648 DZIAŁO Michał 2007-06-06 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała (SL) o o xo xxx 1.75 =PB 3 16
10 1 382 TRACZYK Radosław 2006-06-30 UKS Romer Rabka-Zdrój (MA) o xo xxx 1.70 2 19
10 10 130 MIELCZAREK Bartosz 2006-05-11 MKL Toruń (KP) o xo xxx 1.70 2 19
12 11 261 KOPER Piotr 2007-05-10 UKS Błyskawica Domaniewice (LD) xxo xxo xxx 1.70 =SB 22
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 JAROSZKIEWICZ Piotr 04 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2.08
2 MAŁEK Kewin 05 AML Słupsk 2.06
3 KONOPKO Piotr 04 LUKS Hańcza Suwałki 2.04
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Bielsko-Biała)
1 WALECKI Jakub 05 WLKS Nowe Iganie 2.07
2 KRASOWSKI Jakub 05 KKL Stal Stalowa Wola 2.00
3 ANTOSIAK Sebastian 06 MKLA Łęczyca 1.96
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0238969 s. | Mem: 1.25 megabytes