PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-16 20:22:16
Mwdjm 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2022-07-15
DZIEŃ 2
2022-07-16
DZIEŃ 3
2022-07-17
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORD POLSKI U18 200m M - MAREK ZAKRZEWSKI 20.90 !!!

10:15  W dal K  [Gr. A]
10:15  W dal K  [Gr. B]
10:15  Młot K (3)  [Gr. A]
11:00  100 m M(10bój)  [s]
11:35  400 m pł K  [el]
11:40  Młot K (3)  [Gr. B]
11:50  W dal M(10bój)  [Gr. A]
11:50  W dal M(10bój)  [Gr. B]
12:07  400 m pł M (83.8)  [el]
12:40  400 m K  [el]
12:45  Młot M (5)  [Gr. A]
13:02  400 m M  [el]
13:10  Kula M(10bój)  [Gr. A]
13:30  400 m K (PK)  [s]
13:35  Wzwyż M  [Gr. A]
13:35  Wzwyż M  [Gr. B]
13:45  Młot M (5)  [Gr. B]
13:45  400 m M (PK)  [s]
14:05  100 m K (PK)  [s]
14:20  100 m M (PK)  [s]
15:30  Ceremonia otwarcia 
15:45  W dal M  [Gr. A]
15:45  W dal M  [Gr. B]
15:45  Kula K (3)  [Gr. A]
15:45  Oszczep K (500)  [Gr. A]
15:50  100 m K  [el]
16:17  800 m K  [el]
16:38  800 m M  [el]
16:40  Kula K (3)  [Gr. B]
16:45  Oszczep K (500)  [Gr. B]
17:03  100 m K  [F B]
17:10  100 m K  [F A]
17:10  Wzwyż M(10bój)  [Gr. A]
17:10  Wzwyż M(10bój)  [Gr. B]
17:20  100 m M  [el]
17:40  Kula M (5)  [Gr. A]
17:45  1500 m M  [s]
17:53  Oszczep M (700)  [Gr. A]
18:05  1500 m K  [s]
18:29  100 m M  [F B]
18:36  100 m M  [F A]
18:40  Kula M (5)  [Gr. B]
18:50  1500 m prz K  [s]
19:03  Oszczep M (700)  [Gr. B]
19:15  3000 m M  [s]
19:35  400 m M(10bój)  [s]
REKORDY
RŚ (U18) 8.28 MASSÓ Maykel CUB La Habana (CUB) 2016-05-28
RP (U18) 7.82 JASKUŁKA Stanisław AZS Warszawa Lublin 1975-09-07
Minimum do finału: 6.55 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-07-16 20:22:15
W dal M - Gr. B Planowany START: 2022-07-15 15:45 ZAKOŃCZENIE: 16:30:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 8 306 PTASIEWICZ Jakub 2005-09-17 MKS Bank BS Płońsk (MZ) 6.42
+1.9
6.47
+0.3
6.61
+1.3
6.61
+1.3
Q 2
2 4 277 GRALEWSKI Marcin 2005-05-19 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 6.60
+0.8


6.60
+0.8
Q PB 3
3 5 527 WILCZEWSKI Jakub 2006-02-25 AML Słupsk (PM) 6.31
+2.6
6.47
-0.4
6.07
+0.9
6.47
-0.4
q 5
4 1 359 GŁOWALA Michał 2005-04-10 UKS Kresy Otwock (MZ) 6.37
+0.6
6.31
+0.4
x
+0.5
6.37
+0.6
q PB 8
5 7 705 JAŃCZAK Szymon 2006-07-07 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 6.33
+1.9
6.12
+0.3
6.26
-0.3
6.33
+1.9
q 9
6 2 115 MINKLEJ Adrian 2005-03-04 MKL Toruń (KP) x
+1.3
6.33
+0.2
5.10
+0.2
6.33
+0.2
q 10
7 9 172 PROĆ Wiktor 2006-03-01 TS Start Lublin (LU) 6.26
+2.7
6.11
+0.5
x
+0.3
6.26
+2.7
3 14
8 6 804 MOTYLEWSKI Kornel 2005-04-02 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński (WN) 6.17
+2.2
5.95
+0.3
6.21
+1.1
6.21
+1.1
3 15
9 11 857 ŚWIŚ Bartosz 2005-11-04 UKL Feniks Świdwin (ZP) 5.75
+0.9
5.57
+1.4
5.48
+0.2
5.75
+0.9
2 19
10 3 21 BIAŁACHOWSKI Paweł 2006-05-25 MKL 12 Jelenia Góra (DS) 5.43
+1.6
5.36
-0.4
x
+1.1
5.43
+1.6
21
11 10 361 ODOLIŃSKI Szymon 2005-02-23 UKS Kresy Otwock (MZ) 4.41
+0.1
4.11
+0.6
x
+1.5
4.41
+0.1
22
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 KAMIONEK Patryk 04 UKS LA Basket Warszawa 7.13
2 DZIEŁAKOWSKI Gabriel 04 LLKS Osowa Sień 6.96
3 WIECZOREK Jan 04 UKS Miotacz Sosnowiec 6.72
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Radom)
1 ZAZULA Michał 03 MKS Bolesłavia Bolesławiec 6.97
2 TUCZYŃSKI Jakub 03 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 6.94
3 GRYTA Jacek 03 KS AZS-AWF Biała Podlaska 6.88
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.1286988 s. | Mem: 1.25 megabytes