PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-16 20:26:06
Mkulajm 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2022-07-15
DZIEŃ 2
2022-07-16
DZIEŃ 3
2022-07-17
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORD POLSKI U18 200m M - MAREK ZAKRZEWSKI 20.90 !!!

10:15  W dal K  [Gr. A]
10:15  W dal K  [Gr. B]
10:15  Młot K (3)  [Gr. A]
11:00  100 m M(10bój)  [s]
11:35  400 m pł K  [el]
11:40  Młot K (3)  [Gr. B]
11:50  W dal M(10bój)  [Gr. A]
11:50  W dal M(10bój)  [Gr. B]
12:07  400 m pł M (83.8)  [el]
12:40  400 m K  [el]
12:45  Młot M (5)  [Gr. A]
13:02  400 m M  [el]
13:10  Kula M(10bój)  [Gr. A]
13:30  400 m K (PK)  [s]
13:35  Wzwyż M  [Gr. A]
13:35  Wzwyż M  [Gr. B]
13:45  Młot M (5)  [Gr. B]
13:45  400 m M (PK)  [s]
14:05  100 m K (PK)  [s]
14:20  100 m M (PK)  [s]
15:30  Ceremonia otwarcia 
15:45  W dal M  [Gr. A]
15:45  W dal M  [Gr. B]
15:45  Kula K (3)  [Gr. A]
15:45  Oszczep K (500)  [Gr. A]
15:50  100 m K  [el]
16:17  800 m K  [el]
16:38  800 m M  [el]
16:40  Kula K (3)  [Gr. B]
16:45  Oszczep K (500)  [Gr. B]
17:03  100 m K  [F B]
17:10  100 m K  [F A]
17:10  Wzwyż M(10bój)  [Gr. A]
17:10  Wzwyż M(10bój)  [Gr. B]
17:20  100 m M  [el]
17:40  Kula M (5)  [Gr. A]
17:45  1500 m M  [s]
17:53  Oszczep M (700)  [Gr. A]
18:05  1500 m K  [s]
18:29  100 m M  [F B]
18:36  100 m M  [F A]
18:40  Kula M (5)  [Gr. B]
18:50  1500 m prz K  [s]
19:03  Oszczep M (700)  [Gr. B]
19:15  3000 m M  [s]
19:35  400 m M(10bój)  [s]
REKORDY
RŚ (U18) 24.45 GILL Jacko NZL Auckland (NZL) 2011-12-19
RP (U18) 24.24(i) BUKOWIECKI Konrad PKS GWARDIA Szczytno Spała 2014-12-30
Minimum do finału: 15.80 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-07-16 20:26:06
Kula M (5) - Gr. B Planowany START: 2022-07-15 18:40 ZAKOŃCZENIE: 19:00:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 1 235 OŚKIEWICZ Tomasz 2005-03-02 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 16.07 16.07 Q 2
2 7 819 CHOJNACKI Radosław 2006-07-18 KMKL Sztorm Kołobrzeg (ZP) 15.21 x x 15.21 4
3 8 482 CHODAKOWSKI Mateusz 2006-03-20 KS Podlasie Białystok (PD) 14.79 15.14 x 15.14 5
4 10 16 KUCZAJ Kacper 2006-01-14 LKS Górnik Wałbrzych (DS) x 14.37 14.79 14.79 7
5 2 630 PISARSKI Wiktor 2005-01-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 14.24 14.40 14.04 14.40 =PB 9
6 11 825 ZIEGLER Wiktor 2005-10-19 KMKL Sztorm Kołobrzeg (ZP) 14.00 14.38 x 14.38 10
7 9 543 KOWALSKI Aleksander 2006-06-11 LKS Fenix Słupsk (PM) 13.57 14.15 x 14.15 PB 3 14
8 3 780 GLINKA Jakub 2006-02-27 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 13.60 13.89 x 13.89 PB 3 15
9 5 491 ZAKRZEWSKI Michał 2005-05-06 KS Podlasie Białystok (PD) x 12.26 13.38 13.38 2 17
10 4 122 MARCZAK Kamil 2005-02-22 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 12.40 13.36 13.29 13.36 2 18
11 6 397 GAWĄD Jakub 2005-01-09 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz (MA) 10.77 12.78 13.02 13.02 2 20
12 12 393 NAJDER Bartłomiej 2006-02-02 UKS bieganie.pl Stryszawa (MA) x 11.05 12.21 12.21 22
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 SOPA Mateusz 04 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 17.69
2 KIJEWSKI Karol 05 MKL Jurand Szczytno 17.30
3 BUCHWALD Jakub 04 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 17.14
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Radom)
1 RODZIAK Damian 03 UKS Orkan Środa Wlkp. 18.01
2 KRYSZYN Paweł 03 UKS Technik Augustów 17.60
3 BUCHWALD Jakub 04 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 17.59
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.1129482 s. | Mem: 1.25 megabytes