PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-17 11:08:54
Kojm 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2022-07-15
DZIEŃ 2
2022-07-16
DZIEŃ 3
2022-07-17
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORD POLSKI U18 200m M - MAREK ZAKRZEWSKI 20.90 !!!

10:15  W dal K  [Gr. A]
10:15  W dal K  [Gr. B]
10:15  Młot K (3)  [Gr. A]
11:00  100 m M(10bój)  [s]
11:35  400 m pł K  [el]
11:40  Młot K (3)  [Gr. B]
11:50  W dal M(10bój)  [Gr. A]
11:50  W dal M(10bój)  [Gr. B]
12:07  400 m pł M (83.8)  [el]
12:40  400 m K  [el]
12:45  Młot M (5)  [Gr. A]
13:02  400 m M  [el]
13:10  Kula M(10bój)  [Gr. A]
13:30  400 m K (PK)  [s]
13:35  Wzwyż M  [Gr. A]
13:35  Wzwyż M  [Gr. B]
13:45  Młot M (5)  [Gr. B]
13:45  400 m M (PK)  [s]
14:05  100 m K (PK)  [s]
14:20  100 m M (PK)  [s]
15:30  Ceremonia otwarcia 
15:45  W dal M  [Gr. A]
15:45  W dal M  [Gr. B]
15:45  Kula K (3)  [Gr. A]
15:45  Oszczep K (500)  [Gr. A]
15:50  100 m K  [el]
16:17  800 m K  [el]
16:38  800 m M  [el]
16:40  Kula K (3)  [Gr. B]
16:45  Oszczep K (500)  [Gr. B]
17:03  100 m K  [F B]
17:10  100 m K  [F A]
17:10  Wzwyż M(10bój)  [Gr. A]
17:10  Wzwyż M(10bój)  [Gr. B]
17:20  100 m M  [el]
17:40  Kula M (5)  [Gr. A]
17:45  1500 m M  [s]
17:53  Oszczep M (700)  [Gr. A]
18:05  1500 m K  [s]
18:29  100 m M  [F B]
18:36  100 m M  [F A]
18:40  Kula M (5)  [Gr. B]
18:50  1500 m prz K  [s]
19:03  Oszczep M (700)  [Gr. B]
19:15  3000 m M  [s]
19:35  400 m M(10bój)  [s]
REKORDY
RŚ (U18) 70.10 VILAGOŠ Adriana SRB Kraljevo (SRB) 2021-08-14
RP (U18) 58.77 ANDRUKONIS Gabriela UKS Czwórka Białystok Baku (AZE) 2019-07-26
Minimum do finału: 42.00 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-07-17 11:08:53
Oszczep K (500) - Gr. B Planowany START: 2022-07-15 16:45 ZAKOŃCZENIE: 16:33:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 6 815 BANASIEWICZ Magdalena 2005-07-03 UKS Sokół Węgorzewo (WN) 43.40 43.40 Q 3
2 7 170 KATA Magdalena 2006-04-29 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski (LU) 40.16 38.19 x 40.16 q 7
3 2 519 MICHALAK Karolina 2006-04-18 AML Słupsk (PM) 36.62 38.86 33.71 38.86 q 8
4 10 510 GŁADIKOWSKA Melisa 2006-01-28 AML Słupsk (PM) 35.19 34.83 37.94 37.94 q 9
5 9 104 KOŁODZIEJCZAK Patrycja 2006-04-11 LUKS Start Nakło (KP) 36.55 36.48 36.46 36.55 q =SB 10
6 11 544 ŁYSZYK Cecylia 2006-07-30 LKS Fenix Słupsk (PM) 33.87 35.92 x 35.92 q 12
7 3 426 KASPRZAK-DŻYBERTI Dominika 2005-11-17 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle (OP) x 33.46 x 33.46 3 14
8 5 803 NIEDZIELA Julia 2006-11-07 LKS Lubawa (WN) 33.18 31.28 30.68 33.18 3 15
9 1 183 MIERZEJEWSKA Zuzanna 2005-12-14 LKS Lubusz Słubice (LB) 26.09 29.81 25.78 29.81 2 20
10 4 601 RUSZEL Maja 2006-01-06 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 27.41 28.80 27.78 28.80 21
11 8 534 SZWED Louise Michell 2005-09-04 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 27.73 27.04 26.21 27.73 23
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 DERKACH Viktoriia 05 MKL Szczecin 48.64
2 TOBIASZ Natalia 04 KMKL Sztorm Kołobrzeg 47.87
3 JAWORSKA Gabriela 05 WKS Wawel Kraków 43.79
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Radom)
1 BUTKIEWICZ Gabriela 03 LUKS Hańcza Suwałki 47.90
2 LEPA Roksana 03 LKS Polkowice 47.75
3 BAAS Marleen 04 OŚ AZS Poznań 44.88
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.1016381 s. | Mem: 1.25 megabytes