OOM23 29. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 55. PZLA Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 7-9 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-08 20:43:54
K400jm 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2023-07-07
DZIEŃ 2
2023-07-08
DZIEŃ 3
2023-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

REKORDY
RŚ (U18) 50.01 LI Jing CHN Shanghai (CHN) 1997-10-18
RP (U18) 52.73 LESIEWICZ Kornelia AZS-AWF Gorzów Radom 2020-09-19
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 10 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-08 18:14:28
400 m K - elim 2 Planowany START: 2023-07-07 12:40 WYSTARTOWANO: 12:45:44
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty rank
1 5 637 PRZEWIEŹLIK Julia 2006-08-23 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) 55.57 0.187 Q SB 2
2 4 177 GAJOSZ Wiktoria 2006-07-06 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski (LU) 56.13 0.216 Q 4
3 3 479 PIASECKA Karolina 2007-10-23 KS Podlasie Białystok (PD) 57.21 0.194 q PB 6
4 2 347 ZIELIŃSKA Alicja 2007-07-25 UKS Herkules Sulejówek (MZ) 57.26 0.255 q PB 7
5 6 825 ZIOMKO Zuzanna 2006-07-17 AL Międzyzdroje (ZP) 59.11 0.240 qB SB 16
6 8 280 ŁUKOWSKA Zuzanna 2007-10-21 Ducla Academy Warszawa (MZ) 59.59 0.223 2 17
7 7 27 SZYMSKA Julia 2006-03-21 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 60.07 0.205 PB 2 20
8 9 801 MOSZCZYŃSKA Alicja 2006-05-18 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 61.58 0.354 25
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 MATYŚKIEWICZ Maja 04 UKS Czempion Bełchatów 55.00
2 PUZIO Agata 05 MKS Stal Nowa Dęba 55.55
3 KUŹMIŃSKA Justyna 04 MKS-SMS Victoria Racibórz 55.72
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Bielsko-Biała)
1 PRZEWIEŹLIK Julia 06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 55.47
2 DURAJ Dominika 05 LKS Ziemi Puckiej Puck 55.70
3 POJĘTA Małgorzata 06 AZS UMCS Lublin 55.99
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.013247 s. | Mem: 1.25 megabytes