OOM23 29. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 55. PZLA Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 7-9 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-09 17:27:54
M800jm 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2023-07-07
DZIEŃ 2
2023-07-08
DZIEŃ 3
2023-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

REKORDY
RŚ (U18) 1:43.37 AMAN Mohammed ETH Rieti (ITA) 2011-09-10
RP (U18) 1:47.27 RÓŻNICKI Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy Sopot 2020-07-03
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 10 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-09 15:41:09
800 m M - elim 2 Planowany START: 2023-07-07 16:55 WYSTARTOWANO: 17:04:20
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty rank
1 9 845 CIERESZKO Alan 2006-04-17 MKS Hermes Gryfino (ZP) 1:56.22 Q 3
2 4 5 KISIEL Bartłomiej 2006-05-02 KS SMS Szklarska Poręba (DS) 1:56.88 Q 5
3 6 464 KLINGER Rafał 2006-01-21 UKS Tempo 5 Przemyśl (PK) 1:57.98 qB 8
4 5 400 DANKÓW Franciszek 2007-05-20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 1:58.45 qB 11
5 7 365 SKRZYPEK Patryk 2006-03-08 KS AZS AWF Kraków (MA) 1:59.28 qB PB 14
6 8 275 ŁACIAK Antoni 2006-01-29 AKL Ursynów Warszawa (MZ) 2:00.37 2 19
7 2 426 DĄBEK Dawid 2006-05-29 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 2:02.74 23
8 3 619 MAJERANOWSKI Maciej 2006-06-25 MKS-MOSM Bytom (SL) 2:04.01 24
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 MAKOWSKI Mateusz 04 MKS Pułtusk 1:55.63
2 KITLIŃSKI Bartosz 04 AZS UMCS Lublin 1:55.86
3 WĄCHAŁA Adam 04 KKL Kielce 1:58.20
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Bielsko-Biała)
1 CHOJNOWSKI Antoni 05 SKLA Sopot 1:55.34
2 KISIEL Bartłomiej 06 KS SMS Szklarska Poręba 1:56.50
3 BUŚKO Mateusz 06 ULKS Talex Borzytuchom 1:56.75
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0139129 s. | Mem: 1.25 megabytes