PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-17 18:01:56
M200jm 2 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2022-07-15
DZIEŃ 2
2022-07-16
DZIEŃ 3
2022-07-17
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORD POLSKI U18 200m M - MAREK ZAKRZEWSKI 20.90 !!!

REKORDY
RŚ (U18) 19.84 KNIGHTON Erriyon USA Eugene (USA) 2021-06-27
RP (U18) 21.06 SMOSARSKI Dominik PKS Gwardia Szczytno Kutno 2016-05-29
 
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B  ZBIORCZA

Data aktualizacji: 2022-07-17 15:07:20
200 m M - Finał B Planowany START: 2022-07-17 14:44 WYSTARTOWANO: 14:45:04
+1.4 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty
1 5 650 LIBURA Jakub 2006-04-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) 22.32 0.173 4
2 4 714 RAK Piotr 2006-02-26 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 22.32 0.165 4
3 7 91 SIERPNIEWSKI Igor 2005-02-25 KS Wda Świecie (KP) 22.36 0.134 PB 3
4 6 301 BUCZYŃSKI Kacper 2006-04-07 MKS Bank BS Płońsk (MZ) 22.36 0.195 3
5 8 260 SZYMAŃSKI Daniel 2005-05-22 UMLKS Pegaz Opoczno (LD) 22.60 0.208 3
6 1 702 BŁASZCZAK Karol 2005-04-02 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 22.99 0.190 3
7 2 728 WRÓBEL Wiktor 2005-05-27 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 23.17 0.132 3
3 439 KOCHMAŃSKI Mateusz 2005-06-12 CWKS Resovia Rzeszów (PK) DNF 0.698 3
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 PIETRUSA Jakub 05 UKS bieganie.pl Stryszawa 21.67
2 ŁAZOWY Cezary 04 WMLKS Nadodrze Powodowo 22.03
3 ŚLIWA Jakub 04 MKS Pułtusk 22.09
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Radom)
1 BOGACZYŃSKI Igor 03 MKL Jarocin 21.61
2 SOBÓL Damian 03 KS AZS UWM Olsztyn 21.69
3 ŁAZOWY Cezary 04 WMLKS Nadodrze Powodowo 21.85
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0519919 s. | Mem: 1.25 megabytes