OOM23 29. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 55. PZLA Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 7-9 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-07 16:01:16
WM100jm 2 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2023-07-07
DZIEŃ 2
2023-07-08
DZIEŃ 3
2023-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

REKORDY
RŚ (U18) 10.13 OGHENEBRUME Godson Oke NGR Lagos (NGR) 2021-06-17
RP (U18) 10.32 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk Jerozolima (ISR) 2022-07-05
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-07 16:01:16
100 m M(10bój) Planowany START: 2023-07-07 11:00 WYSTARTOWANO: 11:05:11
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty rank
1 5 1 +1.1 m/s 216 TROŚCIANKA Hubert 2006-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 11.07 0.185 845 1
2 7 1 +1.1 m/s 876 MAĆKOWIAK Joachim 2006-03-28 UKS OSoT Szczecin (ZP) 11.31 0.185 PB 793 2
3 4 1 +1.1 m/s 286 GÓRALCZYK Kacper 2007-03-28 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 11.36 0.184 PB 782 3
4 8 1 +1.1 m/s 782 KUŚMIEREK Damian 2007-10-31 UKS Skoczek Władysławów (WP) 11.44 0.187 PB 765 4
5 6 1 +1.1 m/s 500 JENIEC Jakub 2006-12-07 UKS Czwórka Białystok (PD) 11.47 0.226 PB 759 5
6 2 1 +1.1 m/s 139 GLAZA Mikołaj 2007-07-16 UKS Czapla Białe Błota (KP) 11.60 0.189 PB 732 6
1 5 2 +0.1 m/s 33 BAŁDYGA Sebastian 2006-06-05 MKS Osa Zgorzelec (DS) 11.65 0.180 PB 721 7
7 9 1 +1.1 m/s 292 KOSMOWSKI Szymon 2006-04-24 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 11.68 0.238 PB 715 8
8 3 1 +1.1 m/s 786 BECELA Piotr 2007-06-02 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) 11.78 0.196 PB 695 9
2 7 2 +0.1 m/s 756 JANKOWSKI Alan 2006-07-25 PZS Gontyniec Chodzież (WP) 11.88 0.163 PB 675 10
3 8 2 +0.1 m/s 419 MIKUŚKIEWICZ Lucjan 2007-04-04 NKS Start Namysłów (OP) 11.96 0.189 PB 659 11
4 6 2 +0.1 m/s 294 LEBIEDZIŃSKI Gabriel 2007-11-06 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 11.98 0.223 PB 655 12
1 6 3 -0.8 m/s 853 ŚWITOŃ Piotr 2007-07-02 MLUKS Mokasyn Płoty (ZP) 12.02 0.173 PB 647 13
5 2 2 +0.1 m/s 791 LORENC Łukasz 2007-03-28 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) 12.14 0.232 PB 624 14
6 9 2 +0.1 m/s 788 KRAMSKI Norbert 2007-03-13 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) 12.16 0.222 PB 620 15
7 3 2 +0.1 m/s 878 SZOSTAK Mikołaj 2006-08-08 UKS OSoT Szczecin (ZP) 12.17 0.273 PB 618 16
8 4 2 +0.1 m/s 649 KOCZUR Karol 2007-02-08 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała (SL) 12.28 0.223 597 17
2 4 3 -0.8 m/s 285 DĄBROWSKI Krzysztof 2006-04-10 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 12.33 0.176 PB 588 18
3 5 3 -0.8 m/s 721 SKRZYNECKI Kacper 2006-02-14 LKLA Krokus Astromal Leszno (WP) 12.36 0.163 PB 582 19
4 7 3 -0.8 m/s 38 ONYSZKO Kacper 2007-11-17 MKS Osa Zgorzelec (DS) 12.59 0.219 PB 540 20
5 3 3 -0.8 m/s 789 KUBACZYK Maksymilian 2007-08-12 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) 12.70 0.176 PB 520 21
6 8 3 -0.8 m/s 858 HOZER-KOĆMIEL Anton 2007-10-04 STS Pomerania Szczecin (ZP) 12.74 0.171 PB 513 22
   
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0304048 s. | Mem: 1.25 megabytes