PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-17 18:00:52
Mdyskjm 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2022-07-15
DZIEŃ 2
2022-07-16
DZIEŃ 3
2022-07-17
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORD POLSKI U18 200m M - MAREK ZAKRZEWSKI 20.90 !!!

REKORDY
RŚ (U18) 77.50 NESTERENKO Mykyta UKR Kyiv (UKR) 2008-05-19
RP (U18) 66.52 BUKOWIECKI Konrad PKS GWARDIA Szczytno Warszawa 2014-09-15
Minimum do finału: 50.00 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-07-17 18:00:51
Dysk M (1.5) - Gr. B Planowany START: 2022-07-16 15:03 ZAKOŃCZENIE: 15:30:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 10 432 WAGNER Karol 2005-04-27 LUKS Podium Kup (OP) 48.92 x 54.61 54.61 Q 1
2 9 207 TROŚCIANKA Hubert 2006-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 44.12 47.08 48.41 48.41 q PB 5
3 1 552 GROENWALD Szymon 2005-06-09 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) 47.48 x 48.16 48.16 q 6
4 3 228 GAJDA Mikołaj 2006-09-05 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 38.85 43.03 47.32 47.32 q 8
5 8 574 LEMAŃCZYK Leon 2005-07-23 UKS Lipusz (PM) x 44.88 46.81 46.81 q 9
6 7 451 RYDZIK Piotr 2006-07-02 KKL Stal Stalowa Wola (PK) 43.25 45.31 45.35 45.35 q 11
7 6 233 KRĘGIEL Franciszek 2006-10-11 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 43.26 x x 43.26 PB 3 15
8 12 397 GAWĄD Jakub 2005-01-09 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz (MA) 41.85 39.50 x 41.85 3 16
9 5 526 WAWIEROWICZ Ignacy 2006-03-24 AML Słupsk (PM) 38.18 39.72 x 39.72 2 18
10 4 106 POWALISZ Szymon 2006-09-12 LUKS Start Nakło (KP) 38.78 x 39.59 39.59 2 19
11 11 630 PISARSKI Wiktor 2005-01-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) x 33.17 35.71 35.71 22
2 507 SZYMANIAK Mateusz 2005-02-28 UKS Rotmistrz Ciechanowiec (PD) DNS
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 LEWKOWICZ Wojciech 04 ULKS Uczniak Szprotawa 60.56
2 BUCHWALD Jakub 04 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 52.87
3 OŚKIEWICZ Tomasz 05 MKS Aleksandrów Łódzki 52.54
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Radom)
1 KOREJBA Jakub 03 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 57.87
2 BARANEK Eryk 03 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 55.77
3 KRYSZYN Paweł 03 UKS Technik Augustów 51.26
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0560601 s. | Mem: 1.25 megabytes