PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-16 20:50:09
M400jm 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2022-07-15
DZIEŃ 2
2022-07-16
DZIEŃ 3
2022-07-17
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORD POLSKI U18 200m M - MAREK ZAKRZEWSKI 20.90 !!!

REKORDY
RŚ (U18) 44.84 ROBINSON Justin USA Albuquerque (USA) 2019-06-08
RP (U18) 46.67 DOBEK Patryk SKLA Sopot Villeneuve d'Ascq 2011-07-08
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 10 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-07-16 18:14:22
400 m M - elim 2 Planowany START: 2022-07-15 13:02 WYSTARTOWANO: 13:12:28
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty rank
1 7 32 SZARAPO Jakub 2006-02-13 MKS MOS Wrocław (DS) 47.98 0.189 Q PB 1
2 3 2 GONKIEWICZ Jan 2005-06-28 GKS Start Długołęka (DS) 49.25 0.210 Q PB 5
3 4 358 WIECZOREK Bartosz 2006-02-07 UKS Herkules Sulejówek (MZ) 49.39 0.237 q PB 7
4 5 515 KOŁODZIEJSKI Oliwier 2005-01-15 AML Słupsk (PM) 50.59 0.259 qB 13
5 8 167 PAŃKO Kacper 2006-04-19 MKS Unia Hrubieszów (LU) 50.66 0.182 qB PB 16
6 2 792 KAZIMIERCZYK Mateusz 2006-11-03 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 51.19 0.238 PB 2 19
7 1 493 ROGIŃSKI Bartosz 2006-05-04 KS Prefbet-Sonarol (PD) 51.90 0.284 23
8 6 860 BIAŁAS Szymon 2005-01-13 UKS Barnim Goleniów (ZP) 52.16 0.187 24
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 MATERA Mateusz 04 AZS Łódź 49.02
2 SZWED Maks 04 AZS Łódź 49.36
3 MIKOŁAJCZAK Szymon 04 MKS Czechowice-Dziedzice 49.37
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Radom)
1 SZCZEPANIAK Jakub 03 UMLKS START Wieruszów 47.84
2 CHMIEL Maciej 04 MKL Jarocin 48.49
3 LEWALSKI Kacper 03 MKS Truso Elbląg 48.66
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0571339 s. | Mem: 1.25 megabytes