PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-15 19:54:37
M1500jm 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2022-07-15
DZIEŃ 2
2022-07-16
DZIEŃ 3
2022-07-17
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORD POLSKI U18 200m M - MAREK ZAKRZEWSKI 20.90 !!!

REKORDY
RŚ (U18) 3:33.72 KEMBOI Nicholas Kiptanui KEN Zürich (SUI) 2006-08-17
RP (U18) 3:45.86 RAK Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Gdańsk 2020-08-15
 
 Bieg 1  Bieg 2  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-07-15 19:54:37
1500 m M - Bieg 2 Planowany START: 2022-07-15 17:45 WYSTARTOWANO: 17:54:45 DEKORACJA 18:40
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty rank
1 3 773 WOJTCZAK Mikołaj 2005-11-11 UKS 12 Kalisz (WP) 4:14.41 PB 4 9
2 7 500 PIGIEL Jakub 2006-04-26 LUKS Hańcza Suwałki (PD) 4:15.73 PB 3 11
3 10 742 CHRABĄSZCZ Piotr 2005-07-06 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 4:16.20 PB 3 12
4 4 586 WOJCIECHOWSKI Mikołaj 2005-02-17 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 4:16.70 PB 3 13
5 1 417 ŁYSIAK Szymon 2006-08-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 4:17.31 PB 3 14
6 6 637 ŁUCZAK Wiktor 2006-08-07 MKS-MOSM Bytom (SL) 4:18.80 PB 3 15
7 8 300 NOWAKOWSKI Igor 2005-04-21 LKS Osuchów (MZ) 4:19.43 2 17
8 9 713 POLAK Bartosz 2005-05-04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 4:22.63 2 18
9 5 782 BURCHACKI Jakub 2005-03-20 UKS Przełaj Żerków (WP) 4:24.79 2 20
10 2 343 ANDERS Damian 2006-08-02 SRS Kondycja Piaseczno (MZ) 4:27.49 21
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 WESOŁOWSKI Miłosz 04 KKL Rodło Kwidzyn 3:57.21
2 HERZYK Kamil 04 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 3:57.32
3 ANDZIAK Stanisław 04 OKS Skra Warszawa 4:05.54
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Radom)
1 RAK Filip 03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 3:55.98
2 KOWALSKI Maciej 03 OŚ AZS Poznań 3:59.20
3 WESOŁOWSKI Miłosz 04 KKL Rodło Kwidzyn 4:00.71
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.045696 s. | Mem: 1.25 megabytes