PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-16 20:50:09
K400jm 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2022-07-15
DZIEŃ 2
2022-07-16
DZIEŃ 3
2022-07-17
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORD POLSKI U18 200m M - MAREK ZAKRZEWSKI 20.90 !!!

REKORDY
RŚ (U18) 50.01 LI Jing CHN Shanghai (CHN) 1997-10-18
RP (U18) 52.73 LESIEWICZ Kornelia AZS-AWF Gorzów Radom 2020-09-19
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 10 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-07-16 18:09:18
400 m K - elim 2 Planowany START: 2022-07-15 12:40 WYSTARTOWANO: 12:47:10
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf rank
1 5 551 DURAJ Dominika 2005-04-26 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) 56.35 0.253 Q 3
2 2 817 ZIOMKO Zuzanna 2006-07-17 AL Międzyzdroje (ZP) 58.12 0.280 Q 9
3 3 59 BYCZKOWSKA Amelia 2005-09-04 BKS Bydgoszcz (KP) 58.65 0.243 qB PB 12
4 6 132 CZWODZIŃSKA Amelia 2005-07-21 AZS UMCS Lublin (LU) 59.33 0.420 qB PB 14
5 4 674 ROMANIAK Jagoda 2006-03-03 TL Pogoń Ruda Śląska (SL) 60.18 0.272 21
6 1 524 PRUSS Magdalena 2006-03-25 AML Słupsk (PM) 60.45 0.276 22
7 8 279 JACKOWICZ Marta 2005-07-26 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 60.49 0.200 23
8 7 54 GAMROT Zuzanna 2005-02-24 WLKS Wrocław (DS) 60.79 0.225 24
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 MATYŚKIEWICZ Maja 04 UKS Czempion Bełchatów 55.00
2 PUZIO Agata 05 MKS Stal Nowa Dęba 55.55
3 KUŹMIŃSKA Justyna 04 MKS-SMS Victoria Racibórz 55.72
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Radom)
1 LESIEWICZ Kornelia 03 AZS-AWF Gorzów 52.73
2 MATYŚKIEWICZ Maja 04 UKS Czempion Bełchatów 55.67
3 GUZOWSKA Martyna 03 LUKS Orkan Września 55.87
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0459909 s. | Mem: 1.25 megabytes