PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-17 18:01:56
M800jm 1 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2022-07-15
DZIEŃ 2
2022-07-16
DZIEŃ 3
2022-07-17
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORD POLSKI U18 200m M - MAREK ZAKRZEWSKI 20.90 !!!

10:00  Oszczep K (500)  [F]
10:20  W dal K(7bój)  [Gr. A]
11:40  Oszczep K(7bój)  [Gr. A]
11:55  Wzwyż K  [F]
13:20  Oszczep M (700)  [F]
13:25  Tyczka M 
14:00  Trójskok M  [F]
14:05  800 m K(7bój)  [s]
14:15  800 m K(7bój)  [s]
14:36  200 m K  [F B]
14:44  200 m M  [F B]
14:52  200 m K  [F A]
15:00  200 m M  [F A]
15:05  Dysk K (1)  [F]
15:23  100 m pł K (76.2)  [el]
15:50  110 m pł M (91.4)  [el]
16:14  800 m K  [F B]
16:20  Trójskok K  [F]
16:21  800 m M  [F B]
16:27  800 m K  [F A]
16:35  800 m M  [F A]
16:40  Dysk M (1.5)  [F]
16:49  100 m pł K (76.2)  [F B]
16:55  100 m pł K (76.2)  [F A]
17:08  110 m pł M (91.4)  [F B]
17:14  110 m pł M (91.4)  [F A]
17:40  Siedmiobój K U18 
17:41  4x400 m K  [s]
17:50  4x400 m M  [s]
20:00  4x100 m K elim  [s]
20:00  4x100 m M elim  [s]
20:00  4x400 m K elim  [s]
20:00  4x400 m M elim  [s]
REKORDY
RŚ (U18) 1:43.37 AMAN Mohammed ETH Rieti (ITA) 2011-09-10
RP (U18) 1:47.27 RÓŻNICKI Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy Sopot 2020-07-03
 
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B  ZBIORCZA

Data aktualizacji: 2022-07-17 18:01:56
800 m M - Finał A Planowany START: 2022-07-17 16:35 WYSTARTOWANO: 16:38:28 DEKORACJA 17:20
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty
1 5 558 CHOJNOWSKI Antoni 2005-04-13 SKLA Sopot (PM) 1:55.34 9
2 7 11 KISIEL Bartłomiej 2006-05-02 KS SMS Szklarska Poręba (DS) 1:56.50 7
3 4 580 BUŚKO Mateusz 2006-09-24 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 1:56.75 6
4 3 845 WOJSZ Filip 2006-04-12 MKS Olimp Łobez (ZP) 1:56.90 5
5 1 216 GANCARZ Mikołaj 2005-02-14 LKS Żelazny Opoczno Running Team (LD) 1:57.04 5
6 2 670 PRZYBYŁA Kamil 2005-04-21 TL Athletics Jastrzębie (SL) 1:57.08 5
7 8 589 MAKIŁA Karol 2005-01-31 WKS Flota Gdynia (PM) 1:57.83 4
8 6 84 ŚMIERTKA Mateusz 2006-02-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 1:58.57 4
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 MAKOWSKI Mateusz 04 MKS Pułtusk 1:55.63
2 KITLIŃSKI Bartosz 04 AZS UMCS Lublin 1:55.86
3 WĄCHAŁA Adam 04 KKL Kielce 1:58.20
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Radom)
1 RÓŻNICKI Krzysztof 03 GKS Cartusia Kartuzy 1:50.28
2 CYDEJKO Szymon 03 MKS Pogoń Siedlce 1:52.85
3 KITLIŃSKI Bartosz 04 AZS UMCS Lublin 1:53.74
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.020005 s. | Mem: 1.25 megabytes