OOM23 29. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 55. PZLA Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 7-9 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-09 17:27:54
K800jm 1 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2023-07-07
DZIEŃ 2
2023-07-08
DZIEŃ 3
2023-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

10:00  Oszczep K (500)  [F]
11:30  Oszczep M (700)  [F]
11:50  W dal K(7bój)  [Gr. A]
11:50  W dal K(7bój)  [Gr. B]
13:10  Trójskok M  [F]
13:10  Oszczep K(7bój)  [Gr. A]
13:30  Wzwyż K  [F]
13:35  200 m K  [F B]
13:40  200 m M  [F B]
13:50  200 m K  [F A]
14:00  200 m M  [F A]
14:05  Tyczka M 
14:23  100 m pł K (76.2)  [el]
14:50  110 m pł M (91.4)  [el]
15:00  Dysk K (1)  [F]
15:14  800 m K  [F B]
15:20  Trójskok K  [F]
15:21  800 m M  [F B]
15:27  800 m K  [F A]
15:35  800 m M  [F A]
15:49  100 m pł K (76.2)  [F B]
15:55  100 m pł K (76.2)  [F A]
16:08  110 m pł M (91.4)  [F B]
16:14  110 m pł M (91.4)  [F A]
16:20  Dysk M (1.5)  [F]
16:40  800 m K(7bój)  [s]
17:00  Siedmiobój K U18 
17:10  4x400 m K  [s]
17:20  4x400 m M  [s]
17:30  4x100 m K elim  [s]
17:30  4x100 m M elim  [s]
17:30  4x400 m K elim  [s]
17:30  4x400 m M elim  [s]
REKORDY
RŚ (U18) 1:57.18 WANG Yuan CHN Beijing (CHN) 1993-09-08
RP (U18) 2:05.08 BRZEZIŃSKA Anna JUVENIA Głuchołazy Bochum (GER) 1988-06-26
 
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B  ZBIORCZA

Data aktualizacji: 2023-07-09 17:27:54
800 m K - Finał A Planowany START: 2023-07-09 15:27 WYSTARTOWANO: 15:28:20 DEKORACJA 16:15
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty
1 5 700 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota 2007-12-18 KS Energetyk Poznań (WP) 2:07.13 9
2 6 679 BEŁCZEW Oliwia 2006-04-09 KKL Kielce (SK) 2:08.53 7
3 7 613 BOCHENEK Jagoda 2006-05-27 MKS-MOSM Bytom (SL) 2:09.09 PB 6
4 3 824 OWCZARUK Hanna 2007-08-16 AL Międzyzdroje (ZP) 2:12.11 PB 5
5 8 701 STEMPNIAK Zofia 2006-07-21 KS Energetyk Poznań (WP) 2:13.09 5
6 2 50 BOROWSKA Kinga 2006-03-15 SMKS Parasol Wrocław (DS) 2:16.72 PB 5
7 9 554 KRÓLAK Marta 2006-11-23 SKLA Sopot (PM) 2:17.46 4
4 301 STĘPKOWSKA Matylda 2006-02-21 KS Czempion Warszawa (MZ) DNF 4
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 STRZEŻYSZ Małgorzata 04 AZS-AWF Warszawa 2:11.23
2 CYBULSKA Wiktoria 04 KS AZS UWM Olsztyn 2:12.96
3 NAGIĘĆ Nikola 05 KS AZS AWF Kraków 2:13.39
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Bielsko-Biała)
1 BOCHENEK Jagoda 06 MKS-MOSM Bytom 2:11.78
2 BEŁCZEW Oliwia 06 KKL Kielce 2:11.91
3 KAROLCZUK Martyna 05 LUKS Boguszyce 2:12.18
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.025753 s. | Mem: 1.25 megabytes