53. PZLA Mistrzostwa Polski U18
WŁOCŁAWEK, 28-30 lipca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-30 16:41:53
K200jm 1 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2021-07-28
DZIEŃ 2
2021-07-29
DZIEŃ 3
2021-07-30
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  Wzwyż K  [F]
10:05  110 m pł M(10bój)  [s]
11:10  Dysk M(10bój)  [Gr. A]
13:30  Tyczka M(10bój)  [Gr. A]
14:09  100 m pł K (76.2)  [el]
14:40  Dysk M (1.5)  [F]
14:45  200 m K  [F B]
14:50  200 m K  [F A]
14:55  200 m M  [F B]
15:00  200 m M  [F A]
15:15  100 m pł K (76.2)  [F B]
15:22  100 m pł K (76.2)  [F A]
15:35  800 m K  [F B]
15:45  800 m K  [F A]
15:50  Trójskok K  [F]
15:55  800 m M  [F B]
16:05  800 m M  [F A]
16:30  110 m pł M (91.4)  [el]
16:40  Oszczep M(10bój)  [Gr. A]
17:30  Dysk K (1)  [F]
17:45  110 m pł M (91.4)  [F B]
17:55  110 m pł M (91.4)  [F A]
18:00  Trójskok M  [F]
18:40  4x400 m K  [s]
18:50  4x400 m M  [s]
19:48  1500 m M(10bój)  [s]
19:50  Dziesięciobój M  [FINAŁ]
20:00  4x100 m K elim  [s]
20:00  4x100 m M elim  [s]
20:00  4x400 m K elim  [s]
20:00  4x400 m M elim  [s]
REKORDY
RP (U18) 23.72 POPOWICZ Marika ZAWISZA Bydgoszcz Biała Podlaska 2005-05-28
 
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B

Data aktualizacji: 2021-07-30 16:41:53
200 m K - Finał A Planowany START: 2021-07-30 14:50 WYSTARTOWANO: 14:50:30 DEKORACJA 16:18
-0.2 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty
1 5 88
PIOTROWSKA Aleksandra 2004-11-01 KS Wda Świecie (KP) 24.29 0.190 PB 9
2 4 148
SEŃ Martyna 2005-08-08 KS Agros Zamość (LU) 25.07 0.221 7
3 3 212
WÓJCIK Natalia 2004-08-28 BKL Bełchatów (LD) 25.21 0.168 6
4 6 723
KANICKA Inga 2005-01-14 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 25.26 0.178 5
5 7 844
MARSZEWSKA Natalia 2005-09-04 MKL Szczecin (ZP) 25.42 0.237 PB 5
6 2 724
KLAR Oliwia 2005-01-11 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 25.57 0.221 5
7 8 812
LIS Aleksandra 2004-02-20 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 25.92 0.325 4
1 407
ĆWIK Natalia 2004-06-23 MLUKS Tarnów (MA) DNF 0.235 4
OOM 2019 (Poznań)
1 MAŁKOWSKA Dominika 02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 24.51
2 NADŁONEK Joanna 03 MKL Szczecin 24.63
3 RZESZEWSKA Olga 02 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 24.71
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Radom)
1 DZIAMSKA Julia 03 MKS Juvenia Puszczykowo 24.30
2 PUZIO Dorota 03 GKS Start Długołęka 24.47
3 NIEMCZYK Magdalena 03 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 24.58
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.1802499 s. | Mem: 1.25 megabytes