PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-15 14:00:22
Wmkulajm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2022-07-15
DZIEŃ 2
2022-07-16
DZIEŃ 3
2022-07-17
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORD POLSKI U18 200m M - MAREK ZAKRZEWSKI 20.90 !!!

REKORDY
RŚ (U18) 24.45 GILL Jacko NZL Auckland (NZL) 2011-12-19
RP (U18) 24.24(i) BUKOWIECKI Konrad PKS GWARDIA Szczytno Spała 2014-12-30
 
 Gr. A  Ranking

Data aktualizacji: 2022-07-15 14:00:22
Kula M(10bój) - Gr. A Planowany START: 2022-07-15 13:10 ZAKOŃCZENIE: 13:45:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 3 340 CZARNOCKI Piotr 2005-03-22 SKS Feniks Siedlce (MZ) 12.75 x 12.68 12.75 652 1
2 4 367 WOJCIECHOWSKI Gaurahari 2005-02-05 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 11.40 12.53 12.38 12.53 639 2
3 9 35 BUTRA Tobiasz 2005-06-29 MKS Osa Zgorzelec (DS) 11.45 11.45 12.11 12.11 PB 613 3
4 2 360 KUCHARSKI Filip 2005-04-04 UKS Kresy Otwock (MZ) 9.78 11.32 11.60 11.60 582 4
5 5 224 NAWROCKI Jakub 2005-04-04 MKLA Łęczyca (LD) 11.56 10.74 11.18 11.56 580 5
6 7 502 JENIEC Jakub 2006-12-07 UKS Czwórka Białystok (PD) 10.81 10.63 9.03 10.81 PB 534 6
7 18 854 ZIĘTARSKI Szymon 2005-01-18 STS Pomerania Szczecin (ZP) x 9.84 10.76 10.76 PB 531 7
8 1 281 KOSMOWSKI Szymon 2006-04-24 KS AZS AWF Warszawa (MZ) x 9.93 10.15 10.15 495 8
9 13 202 WODECKI Mikołaj 2005-03-03 ULKS Sprinter Zielona Góra (LB) 8.32 9.80 9.78 9.80 PB 474 9
10 8 848 BOROWICZ Marcin 2006-01-19 STS Pomerania Szczecin (ZP) 9.32 9.00 9.73 9.73 PB 469 10
11 16 850 JAROSZEWICZ Cezary 2005-07-04 STS Pomerania Szczecin (ZP) 8.88 9.39 8.79 9.39 PB 449 11
12 11 866 SZOSTAK Mikołaj 2006-08-08 UKS OSoT Szczecin (ZP) 8.18 8.59 8.91 8.91 PB 420 12
13 12 849 CHMIEL Szymon 2006-10-03 STS Pomerania Szczecin (ZP) 8.09 8.67 x 8.67 PB 406 13
14 15 853 OWCZAREK Piotr 2005-09-02 STS Pomerania Szczecin (ZP) 8.66 x x 8.66 406 14
15 14 862 KLĘK Konrad 2006-02-16 UKS OSoT Szczecin (ZP) 8.56 8.57 8.58 8.58 401 15
16 17 724 SKRZYNECKI Kacper 2006-02-14 LKLA Krokus Astromal Leszno (WP) 8.11 8.26 x 8.26 PB 382 16
17 10 863 NOWICKI Wiktor 2006-11-13 UKS OSoT Szczecin (ZP) 6.83 7.36 7.33 7.36 PB 328 17
6 785 KOTLARSKI Mateusz 2005-06-11 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) DNS
   
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0367432 s. | Mem: 1.25 megabytes