OOM23 29. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 55. PZLA Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 7-9 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-07 18:29:20
WMwjm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2023-07-07
DZIEŃ 2
2023-07-08
DZIEŃ 3
2023-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

REKORDY
RŚ (U18) 2.33 SOTOMAYOR Javier CUB La Habana (CUB) 1984-05-19
RP (U18) 2.26 BEDNAREK Sylwester RKS Łódź Warszawa 2006-06-18
 
 Gr. A  Gr. B  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-07 18:29:20
Wzwyż M(10bój) - Gr. A Planowany START: 2023-07-07 16:00 ZAKOŃCZENIE: 18:00:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj 1.47 1.50 1.53 1.56 1.59 1.62 1.65 1.68 1.71 1.74 1.77 1.80 1.83 1.86 1.89 1.92 wynik inf punkty rank
1 4 216 TROŚCIANKA Hubert 2006-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) - - - - - - o - o - o o o o xo xxx 1.89 705 1
2 8 292 KOSMOWSKI Szymon 2006-04-24 KS AZS AWF Warszawa (MZ) - - - - - - - - - o - o o o xxo xxx 1.89 PB 705 2
3 2 286 GÓRALCZYK Kacper 2007-03-28 KS AZS AWF Warszawa (MZ) - - - - - - - o - o o xo xxo xxx 1.83 PB 653 3
4 9 782 KUŚMIEREK Damian 2007-10-31 UKS Skoczek Władysławów (WP) - - - - - xxo o xo xo xo o xxx 1.77 PB 602 4
5 6 500 JENIEC Jakub 2006-12-07 UKS Czwórka Białystok (PD) - - - - - - o - o - xo xxx 1.77 602 5
6 11 285 DĄBROWSKI Krzysztof 2006-04-10 KS AZS AWF Warszawa (MZ) - - - - - - xo xo xxo o xxx 1.74 PB 577 6
7 10 786 BECELA Piotr 2007-06-02 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) - - - - o o o o xo xo xxx 1.74 577 7
8 3 139 GLAZA Mikołaj 2007-07-16 UKS Czapla Białe Błota (KP) - - - - o o o o o xxo xxx 1.74 577 8
9 1 649 KOCZUR Karol 2007-02-08 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała (SL) - - - - o o o xxx 1.65 504 10
9 5 853 ŚWITOŃ Piotr 2007-07-02 MLUKS Mokasyn Płoty (ZP) - - - - o o o xxx 1.65 504 10
11 7 419 MIKUŚKIEWICZ Lucjan 2007-04-04 NKS Start Namysłów (OP) o o o o xo o xxx 1.62 480 14
   
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.01668 s. | Mem: 1.25 megabytes