PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-16 20:10:04
WMojm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2022-07-15
DZIEŃ 2
2022-07-16
DZIEŃ 3
2022-07-17
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORD POLSKI U18 200m M - MAREK ZAKRZEWSKI 20.90 !!!

08:30  10000 m chód M  [s]
09:45  110 m pł M(10bój)  [s]
09:59  Trójskok M  [Gr. A]
09:59  Trójskok M  [Gr. B]
09:59  Wzwyż K  [Gr. A]
09:59  Wzwyż K  [Gr. B]
10:35  Dysk M(10bój)  [Gr. A]
10:45  100 m pł K(7bój)  [s]
11:20  Trójskok K  [Gr. A]
11:20  Trójskok K  [Gr. B]
11:35  Wzwyż K(7bój)  [Gr. A]
11:35  Wzwyż K(7bój)  [Gr. B]
11:50  200 m K  [el]
12:10  Dysk K (1)  [Gr. A]
12:10  200 m M  [el]
12:35  Tyczka M(10bój)  [Gr. A]
13:00  Dysk K (1)  [Gr. B]
13:40  Kula K(7bój)  [Gr. A]
14:05  Dysk M (1.5)  [Gr. A]
15:00  Wzwyż M  [F]
15:03  Dysk M (1.5)  [Gr. B]
16:00  400 m pł K  [F B]
16:10  400 m pł K  [F A]
16:15  Młot K (3)  [F]
16:25  400 m pł M (83.8)  [F B]
16:30  W dal K  [F]
16:35  400 m pł M (83.8)  [F A]
17:00  Kula K (3)  [F]
17:15  200 m K(7bój)  [s]
17:35  Tyczka K 
17:42  400 m K  [F B]
17:45  Młot M (5)  [F]
17:49  400 m M  [F B]
17:56  400 m K  [F A]
18:03  400 m M  [F A]
18:17  2000 m prz. M  [s]
18:25  W dal M  [F]
18:50  3000 m K  [s]
18:55  Oszczep M(10bój)  [Gr. A]
19:00  Kula M (5)  [F]
19:30  5000 m chód K  [s]
20:15  4x100 m K  [s]
20:25  4x100 m M  [s]
20:38  1500 m M(10bój)  [s]
20:50  Dziesięciobój M U18 
REKORDY
RŚ (U18) 89.34 TOLEDO Braian ARG Mar del Plata 2010-03-06
RP (U18) 81.50 MRZYGŁÓD Cyprian niestowarzyszony Stargard Szczeciński 2015-10-03
 
 Gr. A  Ranking

Data aktualizacji: 2022-07-16 20:10:04
Oszczep M(10bój) - Gr. A Planowany START: 2022-07-16 18:55 ZAKOŃCZENIE: 19:56:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 11 281 KOSMOWSKI Szymon 2006-04-24 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 45.64 38.21 x 45.64 PB 524 1
2 13 360 KUCHARSKI Filip 2005-04-04 UKS Kresy Otwock (MZ) 44.49 25.32 - 44.49 PB 508 2
3 1 340 CZARNOCKI Piotr 2005-03-22 SKS Feniks Siedlce (MZ) 37.86 36.93 40.21 40.21 SB 445 3
4 7 854 ZIĘTARSKI Szymon 2005-01-18 STS Pomerania Szczecin (ZP) 35.17 x 33.00 35.17 373 4
5 14 367 WOJCIECHOWSKI Gaurahari 2005-02-05 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 34.71 x x 34.71 366 5
6 2 202 WODECKI Mikołaj 2005-03-03 ULKS Sprinter Zielona Góra (LB) 31.47 34.08 28.78 34.08 357 6
7 8 862 KLĘK Konrad 2006-02-16 UKS OSoT Szczecin (ZP) 22.83 x 29.07 29.07 PB 286 7
8 15 863 NOWICKI Wiktor 2006-11-13 UKS OSoT Szczecin (ZP) 27.72 27.25 25.37 27.72 267 8
9 3 35 BUTRA Tobiasz 2005-06-29 MKS Osa Zgorzelec (DS) 25.90 21.57 27.21 27.21 260 9
10 5 849 CHMIEL Szymon 2006-10-03 STS Pomerania Szczecin (ZP) 23.69 26.71 x 26.71 PB 253 10
11 10 850 JAROSZEWICZ Cezary 2005-07-04 STS Pomerania Szczecin (ZP) 25.73 x 24.81 25.73 PB 240 11
12 9 724 SKRZYNECKI Kacper 2006-02-14 LKLA Krokus Astromal Leszno (WP) 25.13 x 25.05 25.13 PB 231 12
13 6 502 JENIEC Jakub 2006-12-07 UKS Czwórka Białystok (PD) 25.12 x 22.43 25.12 231 13
14 16 224 NAWROCKI Jakub 2005-04-04 MKLA Łęczyca (LD) 22.92 22.54 - 22.92 201 14
15 4 853 OWCZAREK Piotr 2005-09-02 STS Pomerania Szczecin (ZP) x x 22.89 22.89 201 15
16 17 866 SZOSTAK Mikołaj 2006-08-08 UKS OSoT Szczecin (ZP) x x 21.19 21.19 177 16
17 12 848 BOROWICZ Marcin 2006-01-19 STS Pomerania Szczecin (ZP) x x 21.03 21.03 175 17
   
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0863431 s. | Mem: 1.25 megabytes