OOM23 29. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 55. PZLA Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 7-9 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-08 17:36:27
WKwjm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2023-07-07
DZIEŃ 2
2023-07-08
DZIEŃ 3
2023-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

REKORDY
RŚ (U18) 1.96 WEAVERS Charmaine RSA Bloemfontein (RSA) 1981-04-04
RŚ (U18) 1.96 TURCHAK Olga URS Donetsk (URS) 1984-09-07
RŚ (U18) 1.96 PATTERSON Eleanor AUS Townsville (AUS) 2013-12-07
RŚ (U18) 1.96 CUNNINGHAM Vashti USA Edmonton (CAN) 2015-08-01
RŚ (U18) 1.96(i) MAHUCHIKH Yaroslava UKR Minsk (BLR) 2018-12-22
RŚ (U18) 1.96 TOPIĆ Angelina SRB Kruševac (SRB) 2022-06-26
RP (U18) 1.87 KSOK Anna AZS-AWF Wrocław Białystok 2000-08-27
 
 Gr. A  Gr. B  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-08 17:36:27
Wzwyż K(7bój) - Gr. A Planowany START: 2023-07-08 11:45 ZAKOŃCZENIE: 13:35:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj 1.32 1.35 1.38 1.41 1.44 1.47 1.50 1.53 1.56 1.59 1.62 1.65 1.68 1.71 wynik inf punkty rank
1 2 401 KLESZNO Maja 2006-04-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) - - - - o - o xo o o o o xo xxx 1.68 PB 830 1
2 3 417 KOZAN Zuzanna 2007-07-07 NKS Start Namysłów (OP) - - o - o o o o o o xxo xxx 1.62 PB 759 2
3 1 348 ODOLIŃSKA Hanna 2007-01-17 UKS Kresy Otwock (MZ) - - - o xo o o xxo o xxo xxo xxx 1.62 PB 759 3
4 11 300 SIMON Zofia 2006-08-23 KS Czempion Warszawa (MZ) - - - o o o o xxo xo xxx 1.56 PB 689 4
5 8 297 POLKOWSKA Katarzyna 2006-02-14 KS AZS AWF Warszawa (MZ) - o - - - o o o xxx 1.53 655 5
6 7 847 MLAK Martyna 2006-09-05 MKS Hermes Gryfino (ZP) - - o o o o o xo xxx 1.53 SB 655 6
7 4 283 BANY Adrianna 2007-01-09 KS AZS AWF Warszawa (MZ) - o - o o xo o xxx 1.50 =PB 621 8
8 6 49 JUREK Konstancja 2006-04-04 SL GKS Olsza Olszyna (DS) o o o o o o xo xxx 1.50 =PB 621 9
9 9 55 KARSZNIA Dominika 2007-12-07 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław (DS) o - o o o xxx 1.44 555 12
10 10 864 RUDNIK Julia 2007-07-12 STS Pomerania Szczecin (ZP) - - - o xo xxx 1.44 555 13
11 5 186 DŁUGI Jagoda 2007-05-05 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) - xo o xo xxo xxx 1.44 555 14
   
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0167561 s. | Mem: 1.25 megabytes