PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-17 11:47:42
WKwdjm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2022-07-15
DZIEŃ 2
2022-07-16
DZIEŃ 3
2022-07-17
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORD POLSKI U18 200m M - MAREK ZAKRZEWSKI 20.90 !!!

10:00  Oszczep K (500)  [F]
10:20  W dal K(7bój)  [Gr. A]
11:40  Oszczep K(7bój)  [Gr. A]
11:55  Wzwyż K  [F]
13:20  Oszczep M (700)  [F]
13:25  Tyczka M 
14:00  Trójskok M  [F]
14:05  800 m K(7bój)  [s]
14:15  800 m K(7bój)  [s]
14:36  200 m K  [F B]
14:44  200 m M  [F B]
14:52  200 m K  [F A]
15:00  200 m M  [F A]
15:05  Dysk K (1)  [F]
15:23  100 m pł K (76.2)  [el]
15:50  110 m pł M (91.4)  [el]
16:14  800 m K  [F B]
16:20  Trójskok K  [F]
16:21  800 m M  [F B]
16:27  800 m K  [F A]
16:35  800 m M  [F A]
16:40  Dysk M (1.5)  [F]
16:49  100 m pł K (76.2)  [F B]
16:55  100 m pł K (76.2)  [F A]
17:08  110 m pł M (91.4)  [F B]
17:14  110 m pł M (91.4)  [F A]
17:40  Siedmiobój K U18 
17:41  4x400 m K  [s]
17:50  4x400 m M  [s]
20:00  4x100 m K elim  [s]
20:00  4x100 m M elim  [s]
20:00  4x400 m K elim  [s]
20:00  4x400 m M elim  [s]
REKORDY
RŚ (U18) 6.91 DAUTE Heike GDR Jena (GDR) 1981-08-09
RP (U18) 6.41 CIOŁKOWSKA Iwona START Łódź Piła 1988-07-24
 
 Gr. A  Ranking

Data aktualizacji: 2022-07-17 11:47:42
W dal K(7bój) - Gr. A Planowany START: 2022-07-17 10:20 ZAKOŃCZENIE: 11:28:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 20 414 KLESZNO Maja 2006-04-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) x
+2.2
5.67
+2.5
5.62
+1.5
5.67
+2.5
750 1
2 14 653 NAWROT Paulina 2006-11-07 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) 5.61
-0.2
5.48
+2.5
5.50
+3.2
5.61
-0.2
732 2
3 12 420 RARÓG Aleksandra 2005-05-25 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 5.20
+1.7
5.41
+2.9
5.37
+0.5
5.41
+2.9
674 3
4 2 175 KWIATEK Amelia 2006-02-16 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 4.88
+3.3
4.90
+2.4
5.26
+3.4
5.26
+3.4
631 4
5 17 418 MANDELA Emilia 2005-12-30 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) x
+0.0
5.16
-0.6
5.16
+2.0
5.16
-0.6
PB 603 5
6 21 839 MLAK Martyna 2006-09-05 MKS Hermes Gryfino (ZP) 5.06
+2.3
5.10
+1.2
r
5.10
+1.2
587 6
7 23 846 KONIECZKO Martyna 2005-02-07 MLUKS Mokasyn Płoty (ZP) 4.67
+0.8
4.91
+2.7
5.05
+0.2
5.05
+0.2
PB 573 7
8 13 419 RACZKOWSKA Natalia 2005-07-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 5.03
+1.6
4.93
+2.4
x
+1.8
5.03
+1.6
567 8
9 15 9 BLOK Natalia 2005-09-13 KS AZS AWF Wrocław (DS) 5.02
+2.3
x
+2.1
x
+0.6
5.02
+2.3
565 9
10 16 365 KWIATKOWSKA Dominika 2005-11-10 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 4.78
-0.1
4.91
+1.8
4.96
+1.8
4.96
+1.8
PB 548 10
11 4 69 ĆWIKLIŃSKA Natalia 2005-11-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 4.86
+3.3
4.93
+2.8
4.88
+1.3
4.93
+2.8
540 12
12 18 251 LUBNAUER Julia 2005-04-06 UKS 55 Łódź (LD) x
+0.0
4.78
+0.2
4.93
+2.4
4.93
+2.4
540 11
13 11 282 KRUPA Karolina 2005-04-02 KS AZS AWF Warszawa (MZ) x
+0.0
4.77
+2.0
4.82
+0.7
4.82
+0.7
511 13
14 10 311 BIELAK Amelia 2005-11-05 MUKS Płock (MZ) 4.67
+1.7
4.64
+1.6
4.76
+2.1
4.76
+2.1
495 14
15 9 416 LACH Alicja 2006-07-20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 4.23
+0.8
4.54
+1.7
4.74
+0.7
4.74
+0.7
PB 490 15
16 19 293 SIMON Zofia 2006-08-23 KS Czempion Warszawa (MZ) x
+1.8
4.69
+1.4
4.44
+2.3
4.69
+1.4
477 16
17 3 67 POPIELARZ Agata 2005-02-19 BOSiR Barcin (KP) 4.45
+1.4
4.37
+1.8
4.62
+2.4
4.62
+2.4
459 17
18 8 362 BIENIAS Nicole 2006-03-22 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 4.56
+0.3
4.61
+2.8
4.58
+1.7
4.61
+2.8
456 18
19 7 453 WYDRA Sofia 2006-10-02 KKL Stal Stalowa Wola (PK) 2.84
+1.2
3.81
+1.5
4.61
+0.6
4.61
+0.6
456 19
20 6 255 TULIŃSKA Julia 2005-02-25 UKS Dziewiątka Kutno (LD) 4.60
+1.5
4.56
+1.9
4.45
+1.1
4.60
+1.5
454 20
21 1 43 SZELIGA Kinga 2006-01-04 MKS Osa Zgorzelec (DS) x
+0.0
x
+2.2
4.54
+4.7
4.54
+4.7
438 21
22 5 284 POLKOWSKA Katarzyna 2006-02-14 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 4.35
+0.8
4.24
+1.6
4.43
+2.6
4.43
+2.6
411 22
22 744 NOBIK Julia 2005-03-03 MKS Juvenia Puszczykowo (WP)


DNS
   
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.085721 s. | Mem: 1.25 megabytes