PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-16 20:50:09
WK200jm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2022-07-15
DZIEŃ 2
2022-07-16
DZIEŃ 3
2022-07-17
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORD POLSKI U18 200m M - MAREK ZAKRZEWSKI 20.90 !!!

08:30  10000 m chód M  [s]
09:45  110 m pł M(10bój)  [s]
09:59  Trójskok M  [Gr. A]
09:59  Trójskok M  [Gr. B]
09:59  Wzwyż K  [Gr. A]
09:59  Wzwyż K  [Gr. B]
10:35  Dysk M(10bój)  [Gr. A]
10:45  100 m pł K(7bój)  [s]
11:20  Trójskok K  [Gr. A]
11:20  Trójskok K  [Gr. B]
11:35  Wzwyż K(7bój)  [Gr. A]
11:35  Wzwyż K(7bój)  [Gr. B]
11:50  200 m K  [el]
12:10  Dysk K (1)  [Gr. A]
12:10  200 m M  [el]
12:35  Tyczka M(10bój)  [Gr. A]
13:00  Dysk K (1)  [Gr. B]
13:40  Kula K(7bój)  [Gr. A]
14:05  Dysk M (1.5)  [Gr. A]
15:00  Wzwyż M  [F]
15:03  Dysk M (1.5)  [Gr. B]
16:00  400 m pł K  [F B]
16:10  400 m pł K  [F A]
16:15  Młot K (3)  [F]
16:25  400 m pł M (83.8)  [F B]
16:30  W dal K  [F]
16:35  400 m pł M (83.8)  [F A]
17:00  Kula K (3)  [F]
17:15  200 m K(7bój)  [s]
17:35  Tyczka K 
17:42  400 m K  [F B]
17:45  Młot M (5)  [F]
17:49  400 m M  [F B]
17:56  400 m K  [F A]
18:03  400 m M  [F A]
18:17  2000 m prz. M  [s]
18:25  W dal M  [F]
18:50  3000 m K  [s]
18:55  Oszczep M(10bój)  [Gr. A]
19:00  Kula M (5)  [F]
19:30  5000 m chód K  [s]
20:15  4x100 m K  [s]
20:25  4x100 m M  [s]
20:38  1500 m M(10bój)  [s]
20:50  Dziesięciobój M U18 
REKORDY
RŚ (U18) 22.42 HUNT Amy GBR Mannheim (GER) 2019-06-30
RP (U18) 23.72 POPOWICZ Marika ZAWISZA Bydgoszcz Biała Podlaska 2005-05-28
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-07-16 20:50:09
200 m K(7bój) - Bieg 1 Planowany START: 2022-07-16 17:15 WYSTARTOWANO: 17:17:21
+1.8 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty rank
1 5 653 NAWROT Paulina 2006-11-07 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) 24.97 0.267 PB 890 1
2 7 420 RARÓG Aleksandra 2005-05-25 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 26.09 0.239 PB 789 2
3 4 414 KLESZNO Maja 2006-04-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 26.48 0.261 756 4
4 8 251 LUBNAUER Julia 2005-04-06 UKS 55 Łódź (LD) 26.70 0.190 PB 737 7
5 1 453 WYDRA Sofia 2006-10-02 KKL Stal Stalowa Wola (PK) 26.93 0.174 PB 718 8
6 6 43 SZELIGA Kinga 2006-01-04 MKS Osa Zgorzelec (DS) 27.24 0.161 692 9
7 2 255 TULIŃSKA Julia 2005-02-25 UKS Dziewiątka Kutno (LD) 27.82 0.264 645 15
8 3 744 NOBIK Julia 2005-03-03 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 34.56 0.183 212 23
   
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.1286922 s. | Mem: 1.25 megabytes