OOM23 29. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 55. PZLA Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 7-9 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-08 19:35:25
Mwdjm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2023-07-07
DZIEŃ 2
2023-07-08
DZIEŃ 3
2023-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

REKORDY
RŚ (U18) 8.28 MASSÓ Maykel CUB La Habana (CUB) 2016-05-28
RP (U18) 7.82 JASKUŁKA Stanisław AZS Warszawa Lublin 1975-09-07
Minimum do finału: 6.60 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-08 19:35:24
W dal M - Gr. A Planowany START: 2023-07-07 13:00 ZAKOŃCZENIE: 13:32:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 2 517 WILCZEWSKI Jakub 2006-02-25 AML Słupsk (PM) 7.02
+1.7


7.02
+1.7
Q 1
2 4 418 MIKUŚKIEWICZ Emilian 2007-04-04 NKS Start Namysłów (OP) 6.56
+1.5
6.76
+1.4

6.76
+1.4
Q 4
3 9 325 BEDNARCZYK Maciej 2006-02-08 RLTL Optima Radom (MZ) 2.83
+1.5
6.60
-0.4

6.60
-0.4
Q =PB 8
4 3 600 SZYMOŃSKI Michał 2007-03-09 MKS Żywiec (SL) x
+1.1
6.60
+0.5

6.60
+0.5
Q =PB 7
5 10 331 MOSIONEK Jakub 2007-03-09 RLTL Optima Radom (MZ) 6.58
+0.6
6.55
-0.1
6.54
+0.9
6.58
+0.6
q 9
6 11 407 RINKE Łukasz 2007-05-23 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle (OP) 6.39
-0.1
x
+0.8
6.52
+0.8
6.52
+0.8
q =PB 10
7 5 182 PROĆ Wiktor 2006-03-01 TS Start Lublin (LU) 6.27
+1.5
6.30
+1.7
6.50
+0.2
6.50
+0.2
q 11
8 1 598 BIRECKI Bartłomiej 2006-02-16 MKS Żywiec (SL) 6.06
-0.4
6.28
+1.3
6.40
+0.5
6.40
+0.5
3 15
9 7 707 JAŃCZAK Szymon 2006-07-07 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 6.25
+1.0
6.25
+0.5
6.31
+1.4
6.31
+1.4
2 18
10 6 645 MAJEWSKI Dominik 2007-02-03 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka (SL) 6.29
+1.2
6.03
0.0
5.87
+1.3
6.29
+1.2
SB 2 19
11 8 7 JAMUŁA Krzysztof 2007-01-20 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 5.91
+0.3
6.01
+0.4
6.09
+0.2
6.09
+0.2
21
12 12 495 KIERZKOWSKI Tymoteusz 2007-11-16 MKS Juvenia Białystok (PD) 5.67
+0.1
6.01
+0.6
5.72
+1.4
6.01
+0.6
22
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 KAMIONEK Patryk 04 UKS LA Basket Warszawa 7.13
2 DZIEŁAKOWSKI Gabriel 04 LLKS Osowa Sień 6.96
3 WIECZOREK Jan 04 UKS Miotacz Sosnowiec 6.72
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Bielsko-Biała)
1 PTASIEWICZ Jakub 05 MKS Bank BS Płońsk 7.07
2 GRALEWSKI Marcin 05 KS AZS AWF Warszawa 6.87
3 GŁASZCZKA Szymon 05 GKS Wilga Garwolin 6.86
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.015619 s. | Mem: 1.25 megabytes