PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-17 14:41:50
Mojm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2022-07-15
DZIEŃ 2
2022-07-16
DZIEŃ 3
2022-07-17
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORD POLSKI U18 200m M - MAREK ZAKRZEWSKI 20.90 !!!

REKORDY
RŚ (U18) 89.34 TOLEDO Braian ARG Mar del Plata 2010-03-06
RP (U18) 81.50 MRZYGŁÓD Cyprian niestowarzyszony Stargard Szczeciński 2015-10-03
Minimum do finału: 55.00 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-07-17 14:41:49
Oszczep M (700) - Gr. A Planowany START: 2022-07-15 17:53 ZAKOŃCZENIE: 18:20:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 7 545 STASIOŁEK Jan 2005-04-01 LKS Fenix Słupsk (PM) 61.62 61.62 Q 1
2 6 200 HIKI Oskar 2005-05-15 UKS Ares Nowa Sól (LB) x 58.49 58.49 Q PB 3
3 11 600 RACHWALIK Sebastian 2005-01-20 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 48.92 54.65 - 54.65 q 5
4 12 201 KOŚCIELNIAK Marek 2006-02-16 ULKS Sprinter Zielona Góra (LB) 52.84 47.20 46.33 52.84 q PB 6
5 4 354 JANCIK Gustaw 2005-01-28 UKS Gepard Warszawa (MZ) 49.23 52.01 x 52.01 q SB 8
6 1 353 GAŁAZIN Michał 2005-12-20 UKS Gepard Warszawa (MZ) 46.19 46.86 51.18 51.18 q 10
7 9 366 MICHAŁEK Jakub 2005-06-16 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 48.68 50.69 49.74 50.69 q 12
8 8 573 KULAS Gracjan 2005-04-19 UKS Lipusz (PM) 50.35 43.59 44.00 50.35 3 14
9 5 506 KOSSAKOWSKI Oskar 2005-06-26 UKS Liceum sportowe Łomża (PD) x 48.67 46.25 48.67 3 15
10 3 531 PTASIŃSKI Bartosz 2006-10-25 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 42.14 43.63 42.96 43.63 21
10 494 WOŁYNIEC Dawid 2005-01-18 KS Prefbet-Sonarol (PD) x x x NM
2 40 PAPROCKI Szymon 2006-09-05 MKS Osa Zgorzelec (DS) DNS
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 ŻYLIŃSKI Mateusz 05 LUKS Hańcza Suwałki 64.77
2 KRAWCZYK Jakub 04 ULKS Tychowo 63.31
3 DZWONKOWSKI Andrzej 04 KKL Rodło Kwidzyn 62.91
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Radom)
1 CYTLAŁ Artur 03 KS Polonia Pasłęk 65.24
2 DZWONKOWSKI Andrzej 04 KKL Rodło Kwidzyn 61.23
3 TYLUS Patryk 03 KKS Victoria Stalowa Wola 59.70
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0532169 s. | Mem: 1.25 megabytes