PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-17 18:01:56
M800jm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2022-07-15
DZIEŃ 2
2022-07-16
DZIEŃ 3
2022-07-17
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORD POLSKI U18 200m M - MAREK ZAKRZEWSKI 20.90 !!!

REKORDY
RŚ (U18) 1:43.37 AMAN Mohammed ETH Rieti (ITA) 2011-09-10
RP (U18) 1:47.27 RÓŻNICKI Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy Sopot 2020-07-03
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 10 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-07-17 16:42:41
800 m M - elim 1 Planowany START: 2022-07-15 16:38 WYSTARTOWANO: 16:39:28
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf rank
1 4 11 KISIEL Bartłomiej 2006-05-02 KS SMS Szklarska Poręba (DS) 1:55.84 Q PB 4
2 3 589 MAKIŁA Karol 2005-01-31 WKS Flota Gdynia (PM) 1:55.99 Q PB 5
3 6 580 BUŚKO Mateusz 2006-09-24 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 1:56.20 q 6
4 2 790 JANICKI Maciej 2006-10-11 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 1:56.31 qB PB 7
5 8 596 MAJEWSKI Mateusz 2005-05-20 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 1:57.20 qB PB 12
6 5 562 KUBACKI Antoni 2006-04-15 SKLA Sopot (PM) 1:57.44 qB PB 13
7 7 836 CIERESZKO Alan 2006-04-17 MKS Hermes Gryfino (ZP) 1:58.02 qB 15
8 1 236 SZYMANSKI Oliwier 2005-03-02 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 2:03.67 24
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 MAKOWSKI Mateusz 04 MKS Pułtusk 1:55.63
2 KITLIŃSKI Bartosz 04 AZS UMCS Lublin 1:55.86
3 WĄCHAŁA Adam 04 KKL Kielce 1:58.20
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Radom)
1 RÓŻNICKI Krzysztof 03 GKS Cartusia Kartuzy 1:50.28
2 CYDEJKO Szymon 03 MKS Pogoń Siedlce 1:52.85
3 KITLIŃSKI Bartosz 04 AZS UMCS Lublin 1:53.74
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.049094 s. | Mem: 1.25 megabytes