PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-17 18:02:16
M4x400jm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2022-07-15
DZIEŃ 2
2022-07-16
DZIEŃ 3
2022-07-17
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORD POLSKI U18 200m M - MAREK ZAKRZEWSKI 20.90 !!!

10:00  Oszczep K (500)  [F]
10:20  W dal K(7bój)  [Gr. A]
11:40  Oszczep K(7bój)  [Gr. A]
11:55  Wzwyż K  [F]
13:20  Oszczep M (700)  [F]
13:25  Tyczka M 
14:00  Trójskok M  [F]
14:05  800 m K(7bój)  [s]
14:15  800 m K(7bój)  [s]
14:36  200 m K  [F B]
14:44  200 m M  [F B]
14:52  200 m K  [F A]
15:00  200 m M  [F A]
15:05  Dysk K (1)  [F]
15:23  100 m pł K (76.2)  [el]
15:50  110 m pł M (91.4)  [el]
16:14  800 m K  [F B]
16:20  Trójskok K  [F]
16:21  800 m M  [F B]
16:27  800 m K  [F A]
16:35  800 m M  [F A]
16:40  Dysk M (1.5)  [F]
16:49  100 m pł K (76.2)  [F B]
16:55  100 m pł K (76.2)  [F A]
17:08  110 m pł M (91.4)  [F B]
17:14  110 m pł M (91.4)  [F A]
17:40  Siedmiobój K U18 
17:41  4x400 m K  [s]
17:50  4x400 m M  [s]
20:00  4x100 m K elim  [s]
20:00  4x100 m M elim  [s]
20:00  4x400 m K elim  [s]
20:00  4x400 m M elim  [s]
REKORDY
RP (U18) 3:12.05 POLSKA POL Kaunas (LTU) 2001-08-05
RP (U18) 3:18.55 Klub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża Radom 2020-09-20
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2022-07-17 18:02:16
4x400 m M - Bieg 1 Planowany START: 2022-07-17 17:50 WYSTARTOWANO: 17:57:12 DEKORACJA 18:25
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty rank
1 3 511 KASPRZYK Kacper
KOŁODZIEJSKI Oliwier
PŁATKOWSKI Tymoteusz
GOSTOMCZYK Jan
AML Słupsk (PM) 3:20.94 0.284 SB 9 1
2 4 237 ZIĄBKA Oliwier
JABŁOŃSKI Hubert
SZYMANSKI Oliwier
ULIŃSKI Kacper
MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 3:23.07 0.230 SB 7 2
3 5 790 KAZIMIERCZYK Mateusz
TRĘBIŃSKI Nataniel
KARDAHS Hubert
JANICKI Maciej
KS AZS UWM Olsztyn (WN) 3:23.88 0.204 SB 6 3
4 8 468 BUDZIŃSKI Dominik
PEMPUŚ Adrian
PILAWA Błażej
CZUBA Emanuel
UKS Tempo 5 Przemyśl (PK) 3:24.50 0.362 SB 5 4
5 7 558 KUBACKI Antoni
PIETRZAK Kamil
FIJAŁKOWSKI Mikołaj
CHOJNOWSKI Antoni
SKLA Sopot (PM) 3:29.68 0.270 SB 5 5
6 6 760 HAJDUK Dawid
DĄBEK Dominik
BEMBNISTA Adam
KAMIŃSKI Oliwer
PLKS Gwda Piła (WP) 3:29.89 0.239 SB 5 6
7 2 2 MIERZWA Karol
SKRZEK Bartłomiej
CZERWIŃSKI Piotr
GONKIEWICZ Jan
GKS Start Długołęka (DS) 3:31.46 0.334 SB 4 7
8 1 484 CZARNOCKI Maciej
NAWOTCZYŃSKI Kacper
WALICKI Adam
HRYNIEWICKI Łukasz
KS Podlasie Białystok (PD) 3:34.76 0.238 SB 4 8
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 AZS Łódź 3:19.04
2 AML Słupsk 3:25.18
3 KS AZS UWM Olsztyn 3:25.45
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Radom)
1 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 3:18.55
2 AZS-AWFiS Gdańsk 3:20.47
3 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 3:22.02
TOP 10 POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.216403 s. | Mem: 1.25 megabytes