PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-17 18:48:27
M4x400j 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2022-07-15
DZIEŃ 2
2022-07-16
DZIEŃ 3
2022-07-17
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORD POLSKI U18 200m M - MAREK ZAKRZEWSKI 20.90 !!!

10:00  Oszczep K (500)  [F]
10:20  W dal K(7bój)  [Gr. A]
11:40  Oszczep K(7bój)  [Gr. A]
11:55  Wzwyż K  [F]
13:20  Oszczep M (700)  [F]
13:25  Tyczka M 
14:00  Trójskok M  [F]
14:05  800 m K(7bój)  [s]
14:15  800 m K(7bój)  [s]
14:36  200 m K  [F B]
14:44  200 m M  [F B]
14:52  200 m K  [F A]
15:00  200 m M  [F A]
15:05  Dysk K (1)  [F]
15:23  100 m pł K (76.2)  [el]
15:50  110 m pł M (91.4)  [el]
16:14  800 m K  [F B]
16:20  Trójskok K  [F]
16:21  800 m M  [F B]
16:27  800 m K  [F A]
16:35  800 m M  [F A]
16:40  Dysk M (1.5)  [F]
16:49  100 m pł K (76.2)  [F B]
16:55  100 m pł K (76.2)  [F A]
17:08  110 m pł M (91.4)  [F B]
17:14  110 m pł M (91.4)  [F A]
17:40  Siedmiobój K U18 
17:41  4x400 m K  [s]
17:50  4x400 m M  [s]
20:00  4x100 m K elim  [s]
20:00  4x100 m M elim  [s]
20:00  4x400 m K elim  [s]
20:00  4x400 m M elim  [s]
REKORDY
RP (U18) 3:12.05 POLSKA POL Kaunas (LTU) 2001-08-05
RP (U18) 3:18.55 Klub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża Radom 2020-09-20
 
 Bieg 1

Data aktualizacji: 2022-07-17 18:48:27
4x400 m M elim - Bieg 1 Planowany START: 2022-07-17 20:00 WYSTARTOWANO: 20:05:00
msc tor nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty
9 12 TL Pogoń Ruda Śląska (SL) 3:35.65 4
10 11 MKS Unia Hrubieszów (LU) 3:35.72 4
11 10 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 3:37.07 3
12 9 MKS-MOSM Bytom (SL) 3:37.98 3
13 8 KS Sprint Bielsko-Biała (SL) 3:41.56 3
14 7 UKS 12 Kalisz (WP) 3:43.09 3
15 6 MKS Hermes Gryfino (ZP) 3:43.76 3
16 5 LKS Pogórze Skoczów (SL) 3:48.62 3
17 4 MKS Bank BS Płońsk (MZ) 3:56.67 2
18 3 PLKS Gwda Piła II (WP) 3:58.03 2
19 2 STS Pomerania Szczecin (ZP) 4:00.11 2
20 1 KS Czempion Warszawa (MZ) 4:00.21 2
   
TOP 10 POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.205884 s. | Mem: 1.25 megabytes