PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-16 20:50:09
M4x100jm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2022-07-15
DZIEŃ 2
2022-07-16
DZIEŃ 3
2022-07-17
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORD POLSKI U18 200m M - MAREK ZAKRZEWSKI 20.90 !!!

08:30  10000 m chód M  [s]
09:45  110 m pł M(10bój)  [s]
09:59  Trójskok M  [Gr. A]
09:59  Trójskok M  [Gr. B]
09:59  Wzwyż K  [Gr. A]
09:59  Wzwyż K  [Gr. B]
10:35  Dysk M(10bój)  [Gr. A]
10:45  100 m pł K(7bój)  [s]
11:20  Trójskok K  [Gr. A]
11:20  Trójskok K  [Gr. B]
11:35  Wzwyż K(7bój)  [Gr. A]
11:35  Wzwyż K(7bój)  [Gr. B]
11:50  200 m K  [el]
12:10  Dysk K (1)  [Gr. A]
12:10  200 m M  [el]
12:35  Tyczka M(10bój)  [Gr. A]
13:00  Dysk K (1)  [Gr. B]
13:40  Kula K(7bój)  [Gr. A]
14:05  Dysk M (1.5)  [Gr. A]
15:00  Wzwyż M  [F]
15:03  Dysk M (1.5)  [Gr. B]
16:00  400 m pł K  [F B]
16:10  400 m pł K  [F A]
16:15  Młot K (3)  [F]
16:25  400 m pł M (83.8)  [F B]
16:30  W dal K  [F]
16:35  400 m pł M (83.8)  [F A]
17:00  Kula K (3)  [F]
17:15  200 m K(7bój)  [s]
17:35  Tyczka K 
17:42  400 m K  [F B]
17:45  Młot M (5)  [F]
17:49  400 m M  [F B]
17:56  400 m K  [F A]
18:03  400 m M  [F A]
18:17  2000 m prz. M  [s]
18:25  W dal M  [F]
18:50  3000 m K  [s]
18:55  Oszczep M(10bój)  [Gr. A]
19:00  Kula M (5)  [F]
19:30  5000 m chód K  [s]
20:15  4x100 m K  [s]
20:25  4x100 m M  [s]
20:38  1500 m M(10bój)  [s]
20:50  Dziesięciobój M U18 
REKORDY
RP (U18) 41.31 POLSKA POL Kaunas (LTU) 2001-08-04
RP (U18) 41.82 Klub UKS ORKAN Środa Wlkp. Łódź 2013-07-27
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2022-07-16 20:50:09
4x100 m M - Bieg 1 Planowany START: 2022-07-16 20:25 WYSTARTOWANO: 14:15:00 DEKORACJA 21:08
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty rank
1 4 114 KUCHARSKI Antoni
MINKLEJ Adrian
KOŁODZIEJ Kacper
LACH Radosław
MKL Toruń (KP) 42.30 0.168 SB 9 1
2 3 528 OSIŃSKI Jan
KASPRZYK Kacper
KOŁODZIEJSKI Oliwier
ZAKRZEWSKI Marek
AML Słupsk (PM) 42.32 0.284 SB 7 2
3 8 74 PIASECKI Kacper
TOMASZEWSKI Oskar
ŁYSKO Wiktor
KPORHOTOR Derrick
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 43.23 0.216 SB 6 3
4 5 651 ZASADNI Patryk
LATOSIK Kacper
LIBURA Jakub
LIBURA Sebastian
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) 43.55 0.154 SB 5 4
5 2 476 CZUBA Emanuel
PILAWA Błażej
BUDZIŃSKI Dominik
SIKORA Adam
UKS Tempo 5 Przemyśl (PK) 43.73 0.187 SB 5 5
6 1 198 STRZYGOCKI Kacper
DEĆ Fabian
MAC Szymon
SZAKOŁA Jakub
MLKS Agros Żary (LB) 44.30 0.215 SB 5 6
7 7 702 RAK Piotr
OPIELEWICZ Bartosz
JOPEK Michał
BŁASZCZAK Karol
KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 44.80 0.188 4 7
8 6 28 STOPA Gabriel
SZARAPO Jakub
ŻEBRYK Kamil
DIDYK Mateusz
MKS MOS Wrocław (DS) 45.49 0.256 #28 YC CR 18.5 4 8
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 AML Słupsk 42.35
2 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 42.58
3 MKL Szczecin 42.91
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Radom)
1 AZS-AWFiS Gdańsk 42.50
2 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 42.66
3 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 42.73
TOP 10 POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.1604741 s. | Mem: 1.25 megabytes