OOM23 29. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 55. PZLA Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 7-9 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-09 18:02:55
M4x100j 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2023-07-07
DZIEŃ 2
2023-07-08
DZIEŃ 3
2023-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

10:00  Oszczep K (500)  [F]
11:30  Oszczep M (700)  [F]
11:50  W dal K(7bój)  [Gr. A]
11:50  W dal K(7bój)  [Gr. B]
13:10  Trójskok M  [F]
13:10  Oszczep K(7bój)  [Gr. A]
13:30  Wzwyż K  [F]
13:35  200 m K  [F B]
13:40  200 m M  [F B]
13:50  200 m K  [F A]
14:00  200 m M  [F A]
14:05  Tyczka M 
14:23  100 m pł K (76.2)  [el]
14:50  110 m pł M (91.4)  [el]
15:00  Dysk K (1)  [F]
15:14  800 m K  [F B]
15:20  Trójskok K  [F]
15:21  800 m M  [F B]
15:27  800 m K  [F A]
15:35  800 m M  [F A]
15:49  100 m pł K (76.2)  [F B]
15:55  100 m pł K (76.2)  [F A]
16:08  110 m pł M (91.4)  [F B]
16:14  110 m pł M (91.4)  [F A]
16:20  Dysk M (1.5)  [F]
16:40  800 m K(7bój)  [s]
17:00  Siedmiobój K U18 
17:10  4x400 m K  [s]
17:20  4x400 m M  [s]
17:30  4x100 m K elim  [s]
17:30  4x100 m M elim  [s]
17:30  4x400 m K elim  [s]
17:30  4x400 m M elim  [s]
REKORDY
RP (U18) 41.31 POLSKA POL Kaunas (LTU) 2001-08-04
RP (U18) 41.82 Klub UKS ORKAN Środa Wlkp. Łódź 2013-07-27
 
 Bieg 1

Data aktualizacji: 2023-07-09 18:02:55
4x100 m M elim - Bieg 1 Planowany START: 2023-07-09 17:30 WYSTARTOWANO: 17:40:00
msc tor nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty
9 12 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 43.91 4
10 11 STS Pomerania Szczecin (ZP) 43.93 4
11 10 KS AZS AWF Kraków (MA) 43.98 3
12 9 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 44.04 3
13 8 AZS Łódź (LD) 44.11 3
14 7 MLKS Agros Żary (LB) 44.42 3
15 6 UKS Komar Strzelce Opolskie (OP) 44.43 3
16 5 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 44.48 3
17 4 KS AZS AWF Kraków II (MA) 44.60 2
18 3 OŚ AZS Poznań (WP) 44.72 2
19 2 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 44.83 2
20 1 UKS Trójka Mikołów (SL) 45.21 2
   
TOP 10 POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0842581 s. | Mem: 1.25 megabytes