OOM23 29. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 55. PZLA Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 7-9 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-07 20:04:15
M3000jm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2023-07-07
DZIEŃ 2
2023-07-08
DZIEŃ 3
2023-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

10:15  Młot K (3)  [Gr. A]
10:15  W dal K  [Gr. A]
10:15  W dal K  [Gr. B]
11:00  100 m M(10bój)  [s]
11:15  Młot K (3)  [Gr. B]
11:35  400 m pł K  [el]
11:50  W dal M(10bój)  [Gr. A]
11:50  W dal M(10bój)  [Gr. B]
12:07  400 m pł M (83.8)  [el]
12:15  Młot M (5)  [Gr. A]
12:40  400 m K  [el]
13:00  W dal M  [Gr. A]
13:00  W dal M  [Gr. B]
13:02  400 m M  [el]
13:10  Kula M(10bój)  [Gr. A]
13:10  Kula M(10bój)  [Gr. B]
13:14  Młot M (5)  [Gr. B]
13:30  400 m K (PK)  [s]
13:45  400 m M (PK)  [s]
14:05  100 m K (PK)  [s]
14:05  Wzwyż M  [Gr. A]
14:05  Wzwyż M  [Gr. B]
14:20  100 m M (PK)  [s]
15:00  Oszczep K (500)  [Gr. A]
15:45  Oszczep K (500)  [Gr. B]
16:00  Wzwyż M(10bój)  [Gr. A]
16:00  Wzwyż M(10bój)  [Gr. B]
16:00  100 m K  [el]
16:25  800 m K  [el]
16:55  800 m M  [el]
17:00  Oszczep M (700)  [Gr. A]
17:15  Kula K (3)  [Gr. A]
17:30  100 m K  [F B]
17:35  100 m K  [F A]
17:45  100 m M  [el]
18:00  Oszczep M (700)  [Gr. B]
18:10  1500 m M  [s]
18:15  Kula M (5)  [Gr. A]
18:30  1500 m K  [s]
18:40  Tyczka K  [Gr. A]
18:40  Tyczka K  [Gr. B]
18:55  100 m M  [F B]
19:00  100 m M  [F A]
19:10  1500 m prz K  [s]
19:25  400 m M(10bój)  [s]
19:45  3000 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U18) 7:32.37 CHERKOS Abreham ETH Lausanne (SUI) 2006-07-11
RP (U18) 8:15.60 POPŁAWSKI Radosław ASTRA Nowa Sól Zielona Góra 2000-09-07
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-07 20:04:15
3000 m M - Bieg 1 Planowany START: 2023-07-07 19:45 WYSTARTOWANO: 19:50:33 DEKORACJA 20:15
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty rank
1 16 322 ABRAMCZYK Jakub 2006-01-21 RLTL Optima Radom (MZ) 8:36.95 9 1
2 10 79 CICHOWSKI Kamil 2006-10-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 8:46.63 PB 7 2
3 21 165 ŁABA Karol 2006-01-09 LKS Znicz Biłgoraj (LU) 8:47.69 PB 6 3
4 19 614 CZUBAK Tomasz 2006-05-03 MKS-MOSM Bytom (SL) 8:56.00 5 4
5 20 843 ZAJĄC Radosław 2006-01-03 MKL Szczecin (ZP) 8:57.41 PB 5 5
6 9 771 SKRZYPCZAK Jakub 2006-10-11 UKS Jedynka Gostyń (WP) 8:58.94 PB 5 6
7 4 163 KUSZ Marcin 2006-05-22 LKS Znicz Biłgoraj (LU) 8:59.95 PB 4 7
8 24 813 RAFIŃSKI Paweł 2006-08-07 LKS Lubawa (WN) 9:00.18 PB 4 8
9 17 623 ŚWIERCZYNA Jakub 2006-02-03 MKS-MOSM Bytom (SL) 9:01.42 PB 4 9
10 13 617 ŁUCZAK Wiktor 2006-08-07 MKS-MOSM Bytom (SL) 9:01.79 PB 4 10
11 3 695 BĄK Karol 2006-05-18 UKS Żaczek Połaniec (SK) 9:02.35 PB 3 11
12 14 696 SZYDŁOWSKI Igor 2006-04-22 UKS Żaczek Połaniec (SK) 9:03.40 PB 3 12
13 12 493 BONDARUK Paweł 2006-03-27 MKS Juvenia Białystok (PD) 9:03.46 PB 3 13
14 1 453 BOSAK Michał 2007-01-26 KML Lubaczów (PK) 9:09.41 PB 3 14
15 8 534 BREZA Dawid 2007-09-03 KUKS Remus Kościerzyna (PM) 9:13.54 PB 3 15
16 22 527 PACZOSKA Jakub 2007-04-21 GKS Cartusia Kartuzy (PM) 9:13.84 PB 3 16
17 6 643 WILK Bartłomiej 2007-06-05 MOSM Tychy (SL) 9:19.66 PB 2 17
18 2 340 CŁAPIŃSKI Bruno 2006-01-08 SSA Legia 1926 Warszawa (MZ) 9:25.11 PB 2 18
19 23 565 WINIARSKI Michał 2007-11-05 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 9:26.43 2 19
20 7 602 DUDZIŃSKI Mikołaj 2006-11-17 MKS-MOS Katowice (SL) 9:32.23 2 20
21 15 281 GRZEGRZÓŁKA Wojciech 2007-07-22 GKS Wilga Garwolin (MZ) 9:39.20 21
22 11 471 DZIEMIAŃCZYK Aleksander 2007-02-01 KS Parkiet Hajnówka (PD) 9:49.68 22
23 5 338 CICHACKI Tymoteusz 2006-01-02 SRS Kondycja Piaseczno (MZ) 9:56.52 23
18 540 KADECKI Konrad 2007-04-18 PLKS Gwda Piła (WP) DNS
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 MAJEWSKI Adam 04 SSMKS Parasol Wrocław 8:45.46
2 TWARDOŃ Szymon 04 KS Energetyk Poznań 8:47.58
3 JANAS Filip 04 SSMKS Parasol Wrocław 8:49.26
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Bielsko-Biała)
1 ZAWIŚLAK Maksymilian 05 LKS Omega Kleszczów 8:45.92
2 ABRAMCZYK Jakub 06 RLTL Optima Radom 8:48.41
3 MIREK Michał 05 MKS Osa Zgorzelec 8:48.42
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0264509 s. | Mem: 1.25 megabytes