PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-17 18:01:56
M200jm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2022-07-15
DZIEŃ 2
2022-07-16
DZIEŃ 3
2022-07-17
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORD POLSKI U18 200m M - MAREK ZAKRZEWSKI 20.90 !!!

REKORDY
RŚ (U18) 19.84 KNIGHTON Erriyon USA Eugene (USA) 2021-06-27
RP (U18) 21.06 SMOSARSKI Dominik PKS Gwardia Szczytno Kutno 2016-05-29
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 10 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-07-17 15:06:45
200 m M - elim 1 Planowany START: 2022-07-16 12:10 WYSTARTOWANO: 12:10:28
+2.5 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty rank
1 5 528 ZAKRZEWSKI Marek 2005-12-18 AML Słupsk (PM) 21.02 0.237 Q 1
2 8 651 LIBURA Sebastian 2006-04-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) 21.76 0.232 Q 5
3 3 301 BUCZYŃSKI Kacper 2006-04-07 MKS Bank BS Płońsk (MZ) 22.18 0.139 qB 11
4 7 91 SIERPNIEWSKI Igor 2005-02-25 KS Wda Świecie (KP) 22.39 0.238 qB 13
5 6 260 SZYMAŃSKI Daniel 2005-05-22 UMLKS Pegaz Opoczno (LD) 22.43 0.214 qB 14
6 4 455 BRYŁA Hubert 2005-06-12 LKS Stal Mielec (PK) 23.11 0.131 2 19
1 684 MLECZEK Piotr 2005-02-21 UKS Miotacz Sosnowiec (SL) DNS
2 443 KOŚCIELNIAK Jakub 2006-06-12 KKB MOSiR Krosno (PK) DNS
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 PIETRUSA Jakub 05 UKS bieganie.pl Stryszawa 21.67
2 ŁAZOWY Cezary 04 WMLKS Nadodrze Powodowo 22.03
3 ŚLIWA Jakub 04 MKS Pułtusk 22.09
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Radom)
1 BOGACZYŃSKI Igor 03 MKL Jarocin 21.61
2 SOBÓL Damian 03 KS AZS UWM Olsztyn 21.69
3 ŁAZOWY Cezary 04 WMLKS Nadodrze Powodowo 21.85
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0495601 s. | Mem: 1.25 megabytes