PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-15 19:54:37
M1500jm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2022-07-15
DZIEŃ 2
2022-07-16
DZIEŃ 3
2022-07-17
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORD POLSKI U18 200m M - MAREK ZAKRZEWSKI 20.90 !!!

10:15  W dal K  [Gr. A]
10:15  W dal K  [Gr. B]
10:15  Młot K (3)  [Gr. A]
11:00  100 m M(10bój)  [s]
11:35  400 m pł K  [el]
11:40  Młot K (3)  [Gr. B]
11:50  W dal M(10bój)  [Gr. A]
11:50  W dal M(10bój)  [Gr. B]
12:07  400 m pł M (83.8)  [el]
12:40  400 m K  [el]
12:45  Młot M (5)  [Gr. A]
13:02  400 m M  [el]
13:10  Kula M(10bój)  [Gr. A]
13:30  400 m K (PK)  [s]
13:35  Wzwyż M  [Gr. A]
13:35  Wzwyż M  [Gr. B]
13:45  Młot M (5)  [Gr. B]
13:45  400 m M (PK)  [s]
14:05  100 m K (PK)  [s]
14:20  100 m M (PK)  [s]
15:30  Ceremonia otwarcia 
15:45  W dal M  [Gr. A]
15:45  W dal M  [Gr. B]
15:45  Kula K (3)  [Gr. A]
15:45  Oszczep K (500)  [Gr. A]
15:50  100 m K  [el]
16:17  800 m K  [el]
16:38  800 m M  [el]
16:40  Kula K (3)  [Gr. B]
16:45  Oszczep K (500)  [Gr. B]
17:03  100 m K  [F B]
17:10  100 m K  [F A]
17:10  Wzwyż M(10bój)  [Gr. A]
17:10  Wzwyż M(10bój)  [Gr. B]
17:20  100 m M  [el]
17:40  Kula M (5)  [Gr. A]
17:45  1500 m M  [s]
17:53  Oszczep M (700)  [Gr. A]
18:05  1500 m K  [s]
18:29  100 m M  [F B]
18:36  100 m M  [F A]
18:40  Kula M (5)  [Gr. B]
18:50  1500 m prz K  [s]
19:03  Oszczep M (700)  [Gr. B]
19:15  3000 m M  [s]
19:35  400 m M(10bój)  [s]
REKORDY
RŚ (U18) 3:33.72 KEMBOI Nicholas Kiptanui KEN Zürich (SUI) 2006-08-17
RP (U18) 3:45.86 RAK Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Gdańsk 2020-08-15
 
 Bieg 1  Bieg 2  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-07-15 19:54:37
1500 m M - Bieg 1 Planowany START: 2022-07-15 17:45 WYSTARTOWANO: 17:45:22 DEKORACJA 18:40
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty rank
1 11 348 MIŁKOWSKI Wiktor 2005-04-15 UKS 48 Warszawa (MZ) 4:03.02 9 1
2 10 616 MACHULEC Jakub 2005-04-14 LKS Pszczyna (SL) 4:03.93 7 2
3 8 578 JASZEWSKI Kacper 2005-04-04 UKS Olimpijczyk Skorzewo (PM) 4:06.79 PB 6 3
4 2 68 CICHOWSKI Kamil 2006-10-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 4:07.85 PB 5 4
5 9 635 CZUBAK Tomasz 2006-05-03 MKS-MOSM Bytom (SL) 4:08.25 5 5
6 7 13 MOKRZYCKI Jan 2005-06-09 KS SMS Szklarska Poręba (DS) 4:08.64 PB 5 6
7 5 275 ASTRACHANCEW Konrad 2005-07-11 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 4:10.62 PB 4 7
8 4 818 GRABSKI Antoni 2006-03-14 KB Dziesiątka Białogard (ZP) 4:12.20 PB 4 8
9 1 625 MAREKWICA Jakub 2006-11-16 MKS-MOS Katowice (SL) 4:15.12 PB 4 10
10 3 490 WALICKI Adam 2006-07-12 KS Podlasie Białystok (PD) 4:19.20 3 16
11 6 268 WRÓBLEWSKI Błażej 2005-03-10 AKL Ursynów Warszawa (MZ) 4:24.32 2 19
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 WESOŁOWSKI Miłosz 04 KKL Rodło Kwidzyn 3:57.21
2 HERZYK Kamil 04 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 3:57.32
3 ANDZIAK Stanisław 04 OKS Skra Warszawa 4:05.54
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Radom)
1 RAK Filip 03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 3:55.98
2 KOWALSKI Maciej 03 OŚ AZS Poznań 3:59.20
3 WESOŁOWSKI Miłosz 04 KKL Rodło Kwidzyn 4:00.71
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.3103631 s. | Mem: 1.25 megabytes