PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-17 18:01:56
M110jm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2022-07-15
DZIEŃ 2
2022-07-16
DZIEŃ 3
2022-07-17
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORD POLSKI U18 200m M - MAREK ZAKRZEWSKI 20.90 !!!

10:00  Oszczep K (500)  [F]
10:20  W dal K(7bój)  [Gr. A]
11:40  Oszczep K(7bój)  [Gr. A]
11:55  Wzwyż K  [F]
13:20  Oszczep M (700)  [F]
13:25  Tyczka M 
14:00  Trójskok M  [F]
14:05  800 m K(7bój)  [s]
14:15  800 m K(7bój)  [s]
14:36  200 m K  [F B]
14:44  200 m M  [F B]
14:52  200 m K  [F A]
15:00  200 m M  [F A]
15:05  Dysk K (1)  [F]
15:23  100 m pł K (76.2)  [el]
15:50  110 m pł M (91.4)  [el]
16:14  800 m K  [F B]
16:20  Trójskok K  [F]
16:21  800 m M  [F B]
16:27  800 m K  [F A]
16:35  800 m M  [F A]
16:40  Dysk M (1.5)  [F]
16:49  100 m pł K (76.2)  [F B]
16:55  100 m pł K (76.2)  [F A]
17:08  110 m pł M (91.4)  [F B]
17:14  110 m pł M (91.4)  [F A]
17:40  Siedmiobój K U18 
17:41  4x400 m K  [s]
17:50  4x400 m M  [s]
20:00  4x100 m K elim  [s]
20:00  4x100 m M elim  [s]
20:00  4x400 m K elim  [s]
20:00  4x400 m M elim  [s]
REKORDY
RŚ (U18) 12.87 ZHOYA Sasha FRA Angers (FRA) 2019-07-06
RP (U18) 13.54 ŻEBROWSKI Dawid VICTORIA Racibórz Baku (AZE) 2014-05-31
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 10 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-07-17 18:01:56
110 m pł M (91.4) - elim 1 Planowany START: 2022-07-17 15:50 WYSTARTOWANO: 15:50:22
+1.4 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty rank
1 5 226 WOŹNIAK Hubert 2005-09-29 MKLA Łęczyca (LD) 14.21 (210) 0.208 Q PB 1
2 4 256 ANDRZEJCZAK Ignacy 2006-09-28 UKS Vis Skierniewice (LD) 14.61 0.195 Q PB 3
3 3 165 CHMIELEWSKI Kacper 2005-08-11 MKS Unia Hrubieszów (LU) 15.21 0.214 qB 10
4 9 124 STENKA Kamil 2005-03-06 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 15.25 0.196 qB 11
5 6 489 POPOWSKI Piotr 2005-12-20 KS Podlasie Białystok (PD) 15.70 0.167 qB PB 13
6 8 539 JANK Adam 2006-08-06 KL Gdynia (PM) 16.32 0.151 2 17
7 7 755 BEMBNISTA Adam 2006-05-02 PLKS Gwda Piła (WP) 16.54 0.214 2 20
2 382 ZIEMBA Kacper 2006-06-26 KS AZS AWF Kraków (MA) DQ 0.188 TR 22.6.2
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 KAMIONEK Patryk 04 UKS LA Basket Warszawa 13.60
2 SELERZYŃSKI Hubert 04 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 14.04
3 BYDOŃ Oskar 04 KS AZS AWF Kraków 14.06
3 MILCZUK Jakub 04 UKS Skoczek Władysławów 14.06
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Radom)
1 RYBACKI Kornel 03 LUKS Hańcza Suwałki 13.77
2 BYDOŃ Oskar 04 KS AZS AWF Kraków 13.99
3 SWOBODA Dawid 03 MKL Szczecin 14.06
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0924351 s. | Mem: 1.25 megabytes