PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-17 10:06:57
M10chjm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2022-07-15
DZIEŃ 2
2022-07-16
DZIEŃ 3
2022-07-17
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORD POLSKI U18 200m M - MAREK ZAKRZEWSKI 20.90 !!!

REKORDY
RŚ (U18) 39:47.20 CHEN Ding CHN Bydgoszcz (POL) 2008-08-11
RP (U18) 41:34.54 MÜLLER Jacek LECHIA Gdańsk Briańsk (RUS) 1990-08-24
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2022-07-17 10:06:57
10000 m chód M - Bieg 1 Planowany START: 2022-07-16 08:30 WYSTARTOWANO: 08:32:35 DEKORACJA 10:05
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty rank
1 3 458 GOŁĄBEK Kacper 2005-08-25 MKS Stal Nowa Dęba (PK) 48:56.86 9 1
2 5 459 ŁUC Kacper 2005-03-10 MKS Stal Nowa Dęba (PK) 49:38.71 PB 7 2
3 2 323 DROBIK Kacper 2006-04-05 RK Athletics Warszawa (MZ) 52:47.50 6 3
4 9 305 PORYZIŃSKI Mateusz 2005-05-05 MKS Bank BS Płońsk (MZ) 58:47.04 > SB 5 4
5 1 374 PRZESTRZELSKI Ernest 2006-09-23 WLKS Nowe Iganie (MZ) 60:56.04 5 5
6 6 370 DZIEWULSKI Hubert 2006-07-20 WLKS Nowe Iganie (MZ) 62:06.66 >> 5 6
7 4 304 MUCHOWSKI Dawid 2006-10-17 MKS Bank BS Płońsk (MZ) 64:47.14 4 7
8 8 376 WYŻYWNIAK Jakub 2006-09-29 WLKS Nowe Iganie (MZ) 65:52.79 > 8
7 456 SEJLER Patryk 2006-07-31 LKS Stal Mielec (PK) DQ >>>>
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 GOŁĄBEK Kacper 05 MKS Stal Nowa Dęba 49:50.22
2 BARBUŻYŃSKI Dominik 04 KL Lechia Gdańsk 50:06.30
3 IELO Cristian 04 LKS Stal Mielec 50:09.31
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Radom)
1 PIECUCH Kamil 03 LKS Stal Mielec 47:24.38
2 IELO Cristian 04 LKS Stal Mielec 49:32.00
3 FREJ Oskar 03 CWKS Resovia Rzeszów 50:32.73
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0359631 s. | Mem: 1.25 megabytes