OOM23 29. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 55. PZLA Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 7-9 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-07 19:08:14
M100jm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2023-07-07
DZIEŃ 2
2023-07-08
DZIEŃ 3
2023-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

REKORDY
RŚ (U18) 10.13 OGHENEBRUME Godson Oke NGR Lagos (NGR) 2021-06-17
RP (U18) 10.32 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk Jerozolima (ISR) 2022-07-05
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 10 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-07 19:05:44
100 m M - elim 1 Planowany START: 2023-07-07 17:45 WYSTARTOWANO: 17:45:26
-0.1 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty rank
1 6 547 BRYLOWSKI Fabian 2007-01-09 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA (PM) 10.68 (671) 0.208 Q PB 1
2 5 838 GRODEK Łukasz 2006-04-10 MKL Szczecin (ZP) 10.77 0.128 Q PB 4
3 8 757 KRAWIEC Bartosz 2006-03-24 PZS Gontyniec Chodzież (WP) 11.03 0.169 qB 9
4 2 633 LIBURA Jakub 2006-04-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) 11.10 0.149 qB SB 11
5 7 361 KOSELA Kacper 2006-01-03 KS AZS AWF Kraków (MA) 11.11 0.191 qB 12
6 3 222 STALA Wiktor 2007-01-06 AZS Łódź (LD) 11.23 0.181 PB 2 17
7 9 436 TABAKA Marcin 2007-10-24 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 11.51 0.150 21
4 89 PIASECKI Kacper 2006-09-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) DNS
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 ZAKRZEWSKI Marek 05 AML Słupsk 10.66
2 PIETRUSA Jakub 05 UKS bieganie.pl Stryszawa 10.77
3 GRZĄKA Dawid 04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 10.80
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Bielsko-Biała)
1 ZAKRZEWSKI Marek 05 AML Słupsk 10.37
2 GORZKOWICZ Michał 05 WKS Wawel Kraków 10.64
3 BAJRASZEWSKI Tomasz 06 LKS Vectra Włocławek 10.74
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0390961 s. | Mem: 1.25 megabytes