PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-15 19:54:37
M100jm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2022-07-15
DZIEŃ 2
2022-07-16
DZIEŃ 3
2022-07-17
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORD POLSKI U18 200m M - MAREK ZAKRZEWSKI 20.90 !!!

REKORDY
RŚ (U18) 10.13 OGHENEBRUME Godson Oke NGR Lagos (NGR) 2021-06-17
RP (U18) 10.50 SMOSARSKI Dominik PKS Gwardia Szczytno Warszawa 2016-06-19
RP (U18) 10.46* ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk Białystok 2022-06-04
RP (U18) 10.33* ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk Jerozolima (ISR) 2022-07-05
RP (U18) 10.32* ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk Jerozolima (ISR) 2022-07-05
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 10 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-07-15 19:54:37
100 m M - elim 1 Planowany START: 2022-07-15 17:20 WYSTARTOWANO: 17:20:46
+0.9 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty rank
1 7 403 GORZKOWICZ Michał 2005-05-21 WKS Wawel Kraków (MA) 10.74 0.205 Q 3
2 6 651 LIBURA Sebastian 2006-04-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) 10.85 0.244 Q 4
3 5 260 SZYMAŃSKI Daniel 2005-05-22 UMLKS Pegaz Opoczno (LD) 10.92 0.199 q PB 6
4 2 74 KPORHOTOR Derrick 2006-10-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 11.00 0.172 qB PB 9
5 9 764 KRAWIEC Bartosz 2006-03-24 PZS Gontyniec Chodzież (WP) 11.05 0.155 qB PB 14
6 8 455 BRYŁA Hubert 2005-06-12 LKS Stal Mielec (PK) 11.26 0.158 PB 2 20
7 3 809 STĘPIEŃ Mateusz 2005-08-13 NKS Nowe Miasto Lubawskie (WN) 11.40 0.184 21
4 89 SWOROWSKI Krzysztof 2005-06-27 GKS Olimpia Grudziądz (KP) DNS
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 ZAKRZEWSKI Marek 05 AML Słupsk 10.66
2 PIETRUSA Jakub 05 UKS bieganie.pl Stryszawa 10.77
3 GRZĄKA Dawid 04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 10.80
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Radom)
1 BOGACZYŃSKI Igor 03 MKL Jarocin 10.85
2 KISIL Kamil 04 WLKS Wrocław 10.99
3 GRZĄKA Dawid 04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 11.03
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0591202 s. | Mem: 1.25 megabytes