PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-17 14:27:25
Kwjm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2022-07-15
DZIEŃ 2
2022-07-16
DZIEŃ 3
2022-07-17
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORD POLSKI U18 200m M - MAREK ZAKRZEWSKI 20.90 !!!

08:30  10000 m chód M  [s]
09:45  110 m pł M(10bój)  [s]
09:59  Trójskok M  [Gr. A]
09:59  Trójskok M  [Gr. B]
09:59  Wzwyż K  [Gr. A]
09:59  Wzwyż K  [Gr. B]
10:35  Dysk M(10bój)  [Gr. A]
10:45  100 m pł K(7bój)  [s]
11:20  Trójskok K  [Gr. A]
11:20  Trójskok K  [Gr. B]
11:35  Wzwyż K(7bój)  [Gr. A]
11:35  Wzwyż K(7bój)  [Gr. B]
11:50  200 m K  [el]
12:10  Dysk K (1)  [Gr. A]
12:10  200 m M  [el]
12:35  Tyczka M(10bój)  [Gr. A]
13:00  Dysk K (1)  [Gr. B]
13:40  Kula K(7bój)  [Gr. A]
14:05  Dysk M (1.5)  [Gr. A]
15:00  Wzwyż M  [F]
15:03  Dysk M (1.5)  [Gr. B]
16:00  400 m pł K  [F B]
16:10  400 m pł K  [F A]
16:15  Młot K (3)  [F]
16:25  400 m pł M (83.8)  [F B]
16:30  W dal K  [F]
16:35  400 m pł M (83.8)  [F A]
17:00  Kula K (3)  [F]
17:15  200 m K(7bój)  [s]
17:35  Tyczka K 
17:42  400 m K  [F B]
17:45  Młot M (5)  [F]
17:49  400 m M  [F B]
17:56  400 m K  [F A]
18:03  400 m M  [F A]
18:17  2000 m prz. M  [s]
18:25  W dal M  [F]
18:50  3000 m K  [s]
18:55  Oszczep M(10bój)  [Gr. A]
19:00  Kula M (5)  [F]
19:30  5000 m chód K  [s]
20:15  4x100 m K  [s]
20:25  4x100 m M  [s]
20:38  1500 m M(10bój)  [s]
20:50  Dziesięciobój M U18 
REKORDY
RŚ (U18) 1.96 WEAVERS Charmaine RSA Bloemfontein (RSA) 1981-04-04
RŚ (U18) 1.96 TURCHAK Olga URS Donetsk (URS) 1984-09-07
RŚ (U18) 1.96 PATTERSON Eleanor AUS Townsville (AUS) 2013-12-07
RŚ (U18) 1.96 CUNNINGHAM Vashti USA Edmonton (CAN) 2015-08-01
RŚ (U18) 1.96(i) MAHUCHIKH Yaroslava UKR Minsk (BLR) 2018-12-22
RŚ (U18) 1.96 TOPIĆ Angelina SRB Kruševac (SRB) 2022-06-26
RP (U18) 1.87 KSOK Anna AZS-AWF Wrocław Białystok 2000-08-27
Minimum do finału: 1.65 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-07-17 14:22:24
Wzwyż K - Gr. A Planowany START: 2022-07-16 09:59 ZAKOŃCZENIE: 10:30:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj 1.45 1.50 1.55 1.59 wynik inf punkty rank
1 5 383 JAŚKACZEK Małgorzata 2006-10-18 KS Victoria Trzebinia (MA) - - o o 1.59 q 1
1 8 525 TWARDOWSKA Emilia 2005-08-31 AML Słupsk (PM) - - o o 1.59 q 1
3 6 522 PATEJUK Milena 2006-02-01 AML Słupsk (PM) - o o xo 1.59 q 6
3 7 25 PIERZCHALSKA Katarzyna 2006-04-27 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) - o o xo 1.59 q 6
5 9 174 GÓRSKA Natalia 2005-09-24 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) - o o xxo 1.59 q 8
6 4 715 RYBAK Daria 2005-11-11 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) o o o xxx 1.55 q 9
7 1 746 SOBAŃSKA Hanna 2006-05-31 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) o o xxx 1.50 q 11
8 3 253 JAKÓBIEC Małgorzata 2006-01-22 UKS Błyskawica Domaniewice (LD) xo o xxx 1.50 =SB 3 13
2 102 JANKOWSKA Iga 2006-12-06 LUKS Start Nakło (KP) xxr NM
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 KOKOT Katarzyna 04 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1.80
2 PIĘDZIAK Julia 04 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 1.74
3 TWARDOWSKA Emilia 05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1.72
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Radom)
1 KOKOT Katarzyna 04 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1.76
2 LITWIN Adrianna 03 AML Słupsk 1.72
3 BURLEWICZ Barbara 03 AZS-AWF Warszawa 1.65
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.1053951 s. | Mem: 1.25 megabytes