OOM23 29. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 55. PZLA Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 7-9 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-08 17:45:13
Kwdjm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2023-07-07
DZIEŃ 2
2023-07-08
DZIEŃ 3
2023-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

REKORDY
RŚ (U18) 6.91 DAUTE Heike GDR Jena (GDR) 1981-08-09
RP (U18) 6.41 CIOŁKOWSKA Iwona START Łódź Piła 1988-07-24
Minimum do finału: 5.50 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-08 17:45:13
W dal K - Gr. A Planowany START: 2023-07-07 10:15 ZAKOŃCZENIE: 10:45:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 3 714 SZLACHTA Olga 2006-08-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 5.95
+0.7


5.95
+0.7
Q 1
2 2 708 KANICKA Lena 2007-05-15 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 5.73
+1.0


5.73
+1.0
Q PB 2
3 5 480 RACZKOWSKA Gabriela 2006-07-31 KS Podlasie Białystok (PD) 5.54
+0.8


5.54
+0.8
Q PB 5
4 8 733 KNUTOWICZ Wiktoria 2006-05-13 MKS Baszta Szamotuły (WP) 5.26
+0.9
5.30
+1.0
5.48
+0.3
5.48
+0.3
q =PB 8
5 7 709 LOSY Zofia 2007-05-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 5.36
-0.1
5.24
+0.6
x
+0.4
5.36
-0.1
q 9
6 10 732 HENSCHKE Lena 2006-09-22 MKS Baszta Szamotuły (WP) 5.12
+0.5
5.18
+1.6
5.35
+1.9
5.35
+1.9
q 10
7 11 48 STAWSKA Arina 2007-12-17 MLKS Sokół Lubin (DS) 4.82
+1.0
x
+1.4
5.20
+0.7
5.20
+0.7
3 15
8 4 491 DYDZIŃSKA Nadia 2006-05-13 LUKS Hańcza Suwałki (PD) 5.05
0.0
5.05
0.0
x
+0.3
5.05
0.0
2 18
9 1 590 KRUCZEK Martyna 2006-08-12 KS Sprint Bielsko-Biała (SL) 4.71
+0.0
x
+0.9
5.01
-0.1
5.01
-0.1
2 20
10 6 673 FILIPOWSKA Paula 2007-08-16 UKS Miotacz Sosnowiec (SL) 4.95
+2.2
4.81
+1.4
4.99
+0.3
4.99
+0.3
21
9 461 GALIK Kinga 2006-03-15 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl (PK) x
-0.1
x
+0.3
x
+0.9
NM
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 ADAMCZYK Julia 05 RLTL Optima Radom 6.35
2 KUBIS Paulina 04 WLKS Wrocław 6.06
3 STERENGA Martyna 05 LKS Górnik Wałbrzych 5.68
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Bielsko-Biała)
1 SZLACHTA Olga 06 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 6.14
2 ADAMCZYK Julia 05 RLTL Optima Radom 6.10
3 ADAMCIO Dagmara 05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 5.83
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0273159 s. | Mem: 1.25 megabytes